اعطای شوالیه آکادمیک فرانسه به عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

مقیم/مدال شوالیه آکادمیک فرانسه به دکتر رضا توکلی مقدم، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران اعطا شد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
آواربرداری در میانه و سراب تا سه روز آینده به پایان می رسد مقیم/سخنگوی دولت گفت: آواربرداری در میانه و سراب تا سه روز آینده به پایان می رسد.
دعوا و تهمت در کشور کنار گذاشته شود/ پرونده درست کردن هنر نیست مقیم/ رئیس‌جمهور با بیان اینکه اختلاف، دعوا و تهمت در کشور کنار گذاشته شود، گفت: پرونده درست کردن هنر نیست به پرونده رسیدگی کردن کار صحیح و درست است.
ظرفیت غنی‌سازی ۶۰ درصد را داریم/ خروج از NPT یکی از گزینه‌هاست مقیم/سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: توان غنی‌سازی اورانیوم تا ۶۰ درصد را داریم و بر اساس نیاز کشور و دستور مسولان آن را انجام می‌دهیم.
ادامه مبارزه قاطعانه با مفاسد اقتصادی/ قضات مو را از ماست بکشند مقیم/ رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت قاطعانه ادامه دارد، گفت: عمیقا معتقدیم که کیفیت نباید فدای کمیت شود، قضات باید با حوصله مو را از ماست بیرون بکشند.
زمین چمن مصنوعی خوابگاه المهدی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به بهره‌برداری رسید مقیم/زمین چمن مصنوعی خوابگاه المهدی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در مراسمی باحضور دکتر محمد حسین علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرارگرفت.
ارائه درس مهارت‌های لازم برای اشتغال در دانشگاه بناب مقیم/درس مهارت‌های لازم برای اشتغال، در دانشگاه بناب به‌عنوان درس اختیاری ارائه شد.
با شورای نگهبان در زمینه انتخابات همکاری بسیار جدی داریم مقیم/وزیر کشور گفت: تاکید ما در بحث انتخابات به استانداران، رعایت شرایط سالم، قانونی و امن است. با شورای نگهبان درباره انتخابات همکاری بسیار جدی داریم.
آغاز عملیات عمرانی احداث ساختمان حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه اصفهان مقیم/عملیات عمرانی احداث ساختمان حقوق و علوم سیاسی دانشگاه اصفهان به همت دکتر احمد قیصری خیر دانشگاه‌ساز و خانم سجادیه همسر وی و با مشارکت شهرداری اصفهان آغاز شد.
حمایت ویژه وزارت علوم از پارک‌های علم و فناوری در راستای حل مشکلات جامعه مقیم/دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تکریم و معارفه سرپرست پارک علم و فناوری یزد، بر حمایت ویژه وزارت علوم از پارک‌های علم و فناوری در راستای حل مشکلات جامعه تأکید کرد.
تولید مصالح ساختمانی از پسماند زباله توسط محققان پارک علم و فناوری گیلان مقیم/پژوهشگران یکی از شرکت‌های فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان رودسر وابسته به پارک علم و فناوری گیلان، برای اولین بار در کشور موفق به تولید مصالح ساختمانی از پسماند زباله شدند.

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi