نفوذ پول سعودی درپاکستان/از مزدوران در هر نقطه‌ای انتقام می‌گیریم

مقیم/ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه در داخل پاکستان نفوذ پول سعودی صورت گرفته است، گفت: ایران حتماً از مزدورانی که دست به جنایت علیه فرزندانش می‌زنند، انتقام خواهد گرفت.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
نفوذ پول سعودی درپاکستان/از مزدوران در هر نقطه‌ای انتقام می‌گیریم مقیم/ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه در داخل پاکستان نفوذ پول سعودی صورت گرفته است، گفت: ایران حتماً از مزدورانی که دست به جنایت علیه فرزندانش می‌زنند، انتقام خواهد گرفت.
دولت ۴۰۰ هزار واحد مسکن اجتماعی می سازد مقیم/وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام این که تهیه مسکن یکی از دغدغه های مهم مردم جامعه بویژه جوانان است، گفت: دولت برنامه دارد ۴۰۰ هزار واحد مسکونی اجتماعی برای افراد با درآمد متوسط ایجاد کند.
مردم با شرکت در ۲۲ بهمن کام دشمنان انقلاب را تلخ می‌کنند مقیم/وزیر کشور گفت: مردم ایران با شرکت مقتدرانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن کام دشمنان انقلاب را تلخ و کام دوستداران انقلاب و نظام را شیرین خواهند کرد.
گردشگری مزرعه، "پسماند" و "جلبک "؛ اولویت‌های توسعه‌ای مازندران مقیم/رئیس جهاد دانشگاهی موضوعات "گردشگری مزرعه"، "پسماند" و "جلبک" را از جمله طرح‌های توسعه‌ای استان مازندران برشمرده و تاکید کرد: لازم است این طرح‌ها با همراهی و همکاری استانداری پیگیری شود زیرا در غیر این صورت جهاد دانشگاهی به تنهایی قادر به انجام این پروژه‌ها نیست.
موفقیت محققان کشور در تولید بویلرهای چگالشی سری ترمومکس مقیم/محققان یکی از شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در پارک علم‌وفناوری مازندران موفق به طراحی و ساخت بویلرهای چگالشی سری ترمومکس شدند.
کلاهبردار میلیاردی زمین‌های رامسر چگونه به دام افتاد مقیم/فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری فردی خبر داد که حدود ۱۰ میلیارد تومان از ایرانیان خارج از کشور برای فروش زمین در رامسر کلاهبرداری کرده بود.
نگاهی به احداث و بهره برداری از سد البرز مقیم/مراحل احداث و بهره برداری از سد البرز در استان مازندران در برنامه این هفته «ایران» در شبکه پرس تی وی معرفی و بررسی می شود.
دستگیری زوج سارق در آمل مقیم/جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری یک زوج سارق با ۵ فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.
ضرورت دور شدن زباله از جنگل و دریای شمال مقیم/یک کارشناس شیمی، نوع زباله مدفون شده و محل دفن مناسب برای زباله را از فاکتورهای مدیریت پسماند دانست و گفت: دفن زباله باید در محل‌هایی دور از آب، جنگل و دریا صورت گیرد تا کمترین آسیب محیط زیستی را به دنبال داشته باشد.
۱۱ مصدوم در انفجار مخزن آمونیاک در بابل مقیم/سخنگوی اورژانس بابل از از مصدوم شدن ۱۱ نفر اثر در انفجار مخزن آمونیاک در کشتارگاه طیور بابل خبر داد.

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi