کشمکش‌ها توسعه کشور را کُند کرده است/ دنبال مچ‌گیری نباشیم

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به توسعه کشور گفت: کشمکش ها توسعه کشور را کُند کرده است.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
کشمکش‌ها توسعه کشور را کُند کرده است/ دنبال مچ‌گیری نباشیم مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به توسعه کشور گفت: کشمکش ها توسعه کشور را کُند کرده است.
ایران درتولید انواع سانتریفیوژ به خوداتکایی کامل رسیده است مقیم/دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: امروز درتولید انواع سانتریفیوژ درهمه حوزه ها به خوداتکایی کامل رسیده و ذره ای وابستگی به خارج از کشور نداریم.
اعتراض روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری به نماینده قم مقیم/روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری با انتشار بیانیه ای نسبت به انتشار ناقص و تحریف شده گفت و گوهای خصوصی و غیررسمی معاون پارلمانی رئیس جمهور با رئیس کمیسیون صنایع، واکنش نشان داد.
حوزه فرهنگ در کشور مظلوم است مقیم/رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حوزه فرهنگ در کشور را مظلوم دانست و گفت: بودجه فرهنگی کشور حداکثر هفت دهم درصد نسبت به کل بودجه تزریقی دولت است.
جنیدی: دولت شکایتی از طلاب نکرده است مقیم/لعیا جنیدی شکایت دولت از برخی طلاب حضور یافته در مراسم فیضیه قم را رد کرد.
امیدوارم دوره کنونی منجر به بازسازی اقتصاد درونی کشور شود مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری پروژه های نیمه کاره دولتی به بخش خصوصی با در نظر گرفتن طرح های تشویقی منجر به افزایش اشتغال زایی می شود.
خروج آمریکا از برجام بی‌انضباطی بین‌المللی ایجاد می‌کند مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که به انفتاح در سرمایه گذاری نیاز است، باید زمینه سرمایه گذاری را تسهیل کنیم.
لاریجانی با حضرات آیات علوی گرگانی، خرازی و میلانی دیدار کرد مقیم/رئیس مجلس در سفر به قم، با حضرات آیات علوی گرگانی، خرازی و میلانی دیدار کرد.
کمبود ۱۵۰۰ معلم در قم مقیم/مدیرکل آموزش و پرورش استان قم ۵۰ درصد احداثات آموزشی استان قم توسط خیرین انجام می‌شود، عنوان کرد: بالاترین تراکم و کمترین فضای آموزشی در قم وجود داشت که نزدیک به ۱۴۹ مدرسه در استان قم طی چهارسال احداث و مقاوم سازی شده است و رتبه کشوری قم در این بخش از ۳۲ به ۲۶ ارتقا یافته است.
دریاچه‌ نمک برای قم مشکل ساز می‌شود مقیم/مدیر کل محیط زیست استان قم تاکید کرد: دریاچه‌ی نمک یکی از کانون های بحران زیست محیطی است و درآینده می‌تواند مشکل ساز باشد که با برنامه هایی که اداره حفاظت محیط زیست استان انجام داده، راه حل‌های موثر برای حل این معضل در نظر گرفته شده است.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi