مشکل کالاهای موجود در گمرک را می‌توان با ترخیص دو مرحله‌ای حل کرد

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تأمین نقدینگی برای واحدهای تولیدی مسئله اصلی است، گفت: مشکل کالاهای موجود در گمرک را می‌توان با ضمانت یا ترخیص دو مرحله‌ای حل کرد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
مشکل کالاهای موجود در گمرک را می‌توان با ترخیص دو مرحله‌ای حل کرد مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تأمین نقدینگی برای واحدهای تولیدی مسئله اصلی است، گفت: مشکل کالاهای موجود در گمرک را می‌توان با ضمانت یا ترخیص دو مرحله‌ای حل کرد.
آسیب‌های نقدینگی بالا به اقتصاد ربطی به تحریم‌ها ندارد مقیم/قم - رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آسیب‌های نقدینگی بالا به اقتصاد ربطی به تحریم‌ها ندارد، گفت: در شرایط فعلی اقتصاد کشور گره‌هایی وجود دارد که باید با صبر آن‌ها را باز کرد
خشکی دریاچه نمک؛ بحران زیست محیطی بزرگ/"گلخانه گسترده بیابانی" طرح درمان دریاچه نمک مقیم/‌معاون فنی اداره حفاظت از محیط زیست با بیان اینکه دریاچه نمک به طور کامل خشک نشده است، گفت: اگر این دریاچه خشک شود، یک بحران زیست محیطی در بخش مرکزی ایران ایجاد می‌شود.
پیشنهادات اروپایی‌ها در سطح کلان معقول است مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی‌ها در مذاکره با ایران پیشنهاداتی در خصوص فروش نفت و ساماندهی امور بانکی ارائه کرده‌اند که در سطح کلان پیشنهادات معقولی بوده است.
استقبال از تغییرات در دولت/ سرنوشت کشور را به وعده‌ها گره نزنیم مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از مدیران اجرایی، باید زودتر تغییر می‌کردند،‌ گفت: از این تغییرات استقبال می‌کنیم، باید نیروهای با انگیزه و توانمند وارد عرصه شوند.
نمی‌توان سرنوشت ایران را به وعده و وعید گره زد مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت آغاز شده استقبال می‌کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه‌ای سرکار بیایند.
رادیو و تلویزیون برای توسعه ورزش زورخانه‌ای برنامه تهیه کنند مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رادیو و تلویزیون، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش باید برای توسعه ورزش پهلوانی زورخانه‌ای برنامه اجرایی تهیه کنند.
بیمه قالیبافان مورد توجه ویژه تأمین اجتماعی قرار گیرد مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تأمین اجتماعی نسبت به بیمه قالیبافان توجه ویژه داشته باشد.
حضور سفیر ژاپن در حرم حضرت معصومه(س) مقیم/ سفیر ژاپن در جمهوری اسلامی ایران، با حضور در حرم حضرت کریمه اهل بیت(ع) از این مکان مقدس بازدید کرد.
تعامل دولت باروحانیت توطئه‌ و تفرقه‌افکنی‌های دشمن را خنثی می‌کند مقیم/نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران گفت: گسترش و تعمیق تعامل دولت با مراجع و روحانیت می‌تواند اثربخشی تلاش‌ها برای مقابله با توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی‌های دشمنان را ارتقا دهد.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi