استاندار قزوین: فعالیت های شهرداری قزوین اساسی و کلیدی است

مقیم/قزوین/استاندار قزوین گفت: اقدامات شهرداری قزوین در سال جاری اقدامات زیربنایی، بزرگ، اساسی و کلیدی بوده است.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
استاندار قزوین: فعالیت های شهرداری قزوین اساسی و کلیدی است مقیم/قزوین/استاندار قزوین گفت: اقدامات شهرداری قزوین در سال جاری اقدامات زیربنایی، بزرگ، اساسی و کلیدی بوده است.
وزیر نیرو در قزوین: ۱۰۰ مگاوات برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر کشور تولید شده است مقیم/وزیر نیرو گفت: از ابتدای امسال بیش از ۱۰۰ مگاوات برق توسط نیروگاه‌‌های تجدیدپذیر کشور تولید شده است.
با حضور وزیر نیرو؛ بیست و دومین توربین بادی نیروگاه کهک در قزوین وارد مدار می شود مقیم/قزوین/مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: بیست و دومین توربین بادی نیروگاه کهک فردا با حضور وزیر نیرو وارد مدار خواهد شد.
نماینده مردم قزوین در مجلس: فرهیختگان استان قزوین در جهت اعتلای نظام و کشور تلاش کنند مقیم/نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: خدمات ارزشمند دانشمندان و فرزانگان در عرصه‌های مختلف کشور سبب پیشرفت و توسعه کشور شده و به همین سبب فرهیختگان باید در جهت اعتلای کشور تلاش کنند.
سفیر لهستان در ایران: کمیسیون مشترک ایران و لهستان تشکیل می شود مقیم/قزوین/سفیر لهستان در ایران گفت: با تشکیل کمیسیون مشترک ایران و لهستان بستر توسعه روابط تجاری و بازرگانی دو کشور تسریع و هموار می شود.
معاون رئیس جمهور: بیمارستان فوق هسته ای در کشور احداث می شود مقیم/قزوین/رئیس سازمان انرژی اتمی کشور از احداث بیمارستان فوق هسته ای در آینده نزدیک در کشور خبر داد.
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین: هیئت اقتصادی لهستان به استان قزوین سفر می کند مقیم/قزوین/معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از سفر هیئت اقتصادی لهستان به این استان خبر داد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین: ۴۱۵ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی لیا قزوین منعقد شد مقیم/مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در حال حاضر تعداد ۴۱۵ قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی لیا منعقد شده که از این تعداد ۳۱۹ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری اخذ کرده‌اند.
در ۱۰ ماهه سال جاری صورت گرفت؛ صادرات ۵۵۴ میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور مقیم/معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری ۵۵۴ میلیون دلار کالا از استان قزوین به خارج از کشور صادرشده که سهم بخش صنعت از این صادرات معادل ۴۷۲ میلیون دلار است که ۸۵ درصد کل صادرات را شامل می‌شود.
استاندار قزوین: اجرای طرح سامانه نوین آبیاری نجات دشت قزوین را بدنبال خواهد داشت مقیم/قزوین/استاندار قزوین گفت: اجرای طرح سامانه نوین آبیاری نجات دشت قزوین و ارتقاء محصولات کشاورزی را بدنبال دارد که با توجه به اهمیت دشت قزوین اجرای این طرح در استان، اهمیت قابل توجهی دارد.
پربیننده ترین
پربحث ترین
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi