رئیس سازمان برنامه و بودجه به سیستان و بلوچستان سفر کرد

مقیم/معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در رأس هیئتی از طریق فرودگاه بین‌المللی زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
رئیس سازمان برنامه و بودجه به سیستان و بلوچستان سفر کرد مقیم/معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در رأس هیئتی از طریق فرودگاه بین‌المللی زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد.
سه روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان اعلام شد مقیم/استاندار سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت حادثه تروریستی اتوبوس سپاه، سه روز عزای عمومی در استان اعلام کرد.
جزئیات حادثه تروریستی نیکشهر از زبان دادستان مقیم/دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: در حمله دو فرد مسلح به سپاه نیکشهر یک تن از پاسداران این شهرستان به شهادت رسیده و ۵ تن دیگر نیز مجروح شدند.
بازدید وزیر اقتصاد از طرح‌های فولاد و پتروشیمی مکران مقیم/وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به چهابهار ضمن افتتاح کارخانه توربافی بلوچی، تولید کننده تورهای ماهیگیری، از طرح های در حال ساخت فولاد و پتروشیمی مکران بازدید کرد.
ثبات نسبی در بازار ارز ‌برقرار شد مقیم/ وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: خوشبختانه ثبات نسبی در مسئله ارز در کشور برقرار شده است.
نخستین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی استان سیستان و بلوچستان مقیم/ اولین نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی استان سیستان و بلوچستان بهمن ماه سال جاری برگزار می‌گردد.
حمیرا ریگی زیروکی به عنوان سفیر جدید ایران در برونئی منصوب شد مقیم/به پیشنهاد وزیر خارجه کشورمان و تصویب روحانی حمیرا ریگی زیروکی به عنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی در برونئی منصوب شد و طی روزهای آینده عازم محل ماموریت می شود.
سواحل مکران باید به نقطه‌ای کانونی برای توسعه تبدیل شود مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور گفت: سواحل مکران باید به نقطه‌ای کانونی برای توسعه و رفع محرومیت از استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان تبدیل شود.
قاچاق انسان از عوامل افزایش تصادفات در سیستان و بلوچستان مقیم/استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تحلیل‌ها نشان می‌دهد که باید به دنبال دلیل افزایش تصادفات برویم که مهم‌ترین آن نگرش فرهنگی به این موضوع است. چنان‌چه قرار است به نقطه خوبی دست پیدا کنیم، باید تحلیل و تجربه درستی از ایمنی جاده ها و تصادفات داشته باشیم.
امنیت تنگه هرمز را ایران تامین می‌کند/ توسعه سواحل مکران ملی است مقیم/ معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران حافظ امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز است، تصریح کرد: ایران با قدرت خود هیچ گاه نخواهد گذاشت که تنگه هرمز ناامن شود.

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi