ثبت دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان در لیست انجمن دامپزشکی آمریکا

مقیم/رئیس گروه همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه سمنان از قرار گرفتن نام دانشکده دامپزشکی این دانشگاه در لیست دانشکده های مورد تایید انجمن دامپزشکی آمریکا خبر داد .

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
ثبت دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان در لیست انجمن دامپزشکی آمریکا مقیم/رئیس گروه همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه سمنان از قرار گرفتن نام دانشکده دامپزشکی این دانشگاه در لیست دانشکده های مورد تایید انجمن دامپزشکی آمریکا خبر داد .
انفجار در سکوی پرتاب ماهواره خطای فنی بود مقیم/سخنگوی دولت گفت: انفجار در سکوی پرتاب ماهواره یک خطای فنی بود و زمانی روی داد که ماهواره هنوز به سکو منتقل نشده بود.
سورنا ستاری به استان سمنان سفر می‌کند مقیم/استاندار سمنان گفت: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، به‌منظور بازدید از چند شرکت دانش بنیان و افتتاح پردیس فناوری شهمیرزاد به استان سفر خواهد کرد.
مردم خواهان برخورد قاطع با دانه‌درشت‌های فساد اقتصادی هستند مقیم/ سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تاکید مجلس بر حمایت از قوه قضائیه در راستای برخورد قاطع با دانه‌درشت‌های فساد اقتصادی است، گفت: این امر در زمره مطالبات مهم مردم بوده است.
تجارت در بازار منطقه‌ای جایگزین فرصت از دست رفته در برجام شود مقیم/سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز برای برون رفت از مشکلات می‌بایست تجارت در بازار منطقه‌ای را جایگزین فرصت‌های از دست رفته در برجام کنیم.
یک شهر جدید به شهرهای جدید ۱۸ گانه اضافه شد مقیم/معاون اول رئیس جمهور اساسنامه شهر جدید ایوانکی در استان سمنان که در هیئت دولت به تصویب رسیده بود را به وزیر راه و شهرسازی ابلاغ کرد.
جهانگیری انتصاب آیت الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت مقیم/معاون اول رییس جمهور در پیامی به آیت الله سید ابراهیم رئیسی، انتصاب وی به عنوان رییس قوه قضائیه را تبریک گفت.
۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت به روستاییان اعطا می‌شود مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور گفت: در راستای توسعه اقتصادی و جلوگیری از مهاجرت در روستاها، ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت به روستاییان کشور اعطا می‌شود.
آمار تحقیقی از نشست ضدایرانی لهستان/ گرایش دنیا به اقتصاد دیجیتال مقیم/وزیر ارتباطات با اشاره به نشست ضد ایرانی در لهستان گفت: سلطنت‌طلبان، منافقان و رژیم صهیونیستی برای این نشست تولید محتوا می‌کنند لذا برای مقابله باید فضای جدید رسانه‌ای کشور تقویت شود.
استفاده از دیتاهای مرکز تبادل اطلاعات کشور ۴۸ برابر شده است مقیم/وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای فروردین‌ماه ۹۷ تاکنون استفاده از دیتاهای مرکز تبادل اطلاعات دولت موسوم به ان آی ایکس ۴۸ برابر شده است.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi