نیروهای مسلح در راه کمک به مردم هر کاری که بتوانند انجام می دهند

مقیم/فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: نیروهای مسلح در راه خدمات رسانی به مردم هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
نیروهای مسلح در راه کمک به مردم هر کاری که بتوانند انجام می دهند مقیم/فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: نیروهای مسلح در راه خدمات رسانی به مردم هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند.
۱۸ سیلاب در خوزستان مهار شد مقیم/مدیر عامل سد و نیروگاه دز اندیمشک با اشاره به میانگین آورد ۳۵ تا ۴۰ میلیارد مترمکعبی در سال به سدهای خوزستان گفت: ۱۸ سیلاب در خوزستان مهار شد.
انسداد چاه‌های نفتی موقتی است/حقوق و بیمه کارکنان پرداخت می‌شود مقیم/مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: حدود ۴ تا ۵ هزار نیروی فعال در منطقه هورالعظیم حضور دارد و از این تعداد حدود ۸۰ درصد بومی هستند.
حضور مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مناطق سیل زده استان خوزستان مقیم/ به دستور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، دکتر قنبری با حضور در استان خوزستان و در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل، در جریان روند امدادرسانی شرکتهای پتروشیمی با محوریت فرماندهی ارشد مدیریت بحران این منطقه قرار گرفت.
آماده افزایش تعداد بالگردها در استان خوزستان هستیم مقیم/فرمانده هوانیروز سپاه با اشاره به ابعاد و ساز و کار امدادرسانی نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان گفت: آماده افزایش تعداد بالگردها در استان خوزستان هستیم.
شایعات درباره شهر «دارخوین» حقیقت ندارد/ خطر سیل از اهواز دفع شد مقیم/مسئول مهندسی نیروهای مسلح در استان خوزستان درباره شایعات ایجاد شده در فضای مجازی درباره شهر «دارخوین»، گفت: این شایعات حقیقت ندارند.
اطراف اکثر چاههای نفت در منطقه غرب کارون را آب فرا گرفته است مقیم/وزیر نفت گفت: برخی متأسفانه در حال تبلیغ این موضوع هستند که وزارت نفت برای ممانعت از ورود خسارت به تأسیسات نفتی، جریان آب را عمدا به سمت واحدهای مسکونی هدایت کرد.
پایداری شبکه گاز خوزستان حفظ شد/گاز خانه‌های خالی قطع شد مقیم/یک مقام مسئول گفت: با وجود سیلاب و آب‌گرفتگی معابر، پایداری شبکه گاز استان خوزستان حفظ شده است و در این میان تنها گاز منازل خالی از سکنه، قطع شده است.
قرارگاه مردم‌یاری عاشوراییان وزارت دفاع در خوزستان تشکیل شد مقیم/قرارگاه مردم یاری عاشوراییان وزارت دفاع با دستور امیر حاتمی به منظور حمایت از سیل زدگان و در راستای تداوم خدمت رسانی به مردم سیل‌زده در خوزستان تشکیل و آغاز به کار کرد.
وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار است مقیم/ وزیر کشور وضعیت فعلی شهرستان اهواز به رغم بالا آمدن بی سابقه آب رودخانه کارون را با ثبات و پایدار توصیف کرد.

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi