نعمت زاده: ظرفیت تولید فولاد خام کشور به ۲۷ میلیون تن رسیده است

مقیم/شهرکرد/وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز ظرفیت تولید فولاد خام در کشور به ۲۷ میلیون تن رسیده است.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
نعمت زاده: ظرفیت تولید فولاد خام کشور به ۲۷ میلیون تن رسیده است مقیم/شهرکرد/وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز ظرفیت تولید فولاد خام در کشور به ۲۷ میلیون تن رسیده است.
معاون اول رئیس‌جمهور وارد شهرکرد شد مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور در جریان سفر یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری، وارد شهرکرد شد.
صادرات ۱۱۰ تن شیرخشک از چهار محال و بختیاری به خارج از کشور مقیم/شهرکرد/مدیرعامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه شهرکرد از صدور ۱۱۰ تن محصول شیر خشک تولیدی این استان به کشورهای عراق، افغانستان و امارات عربی در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
شریعتمداری: مشکلات منطقه‌ای ملی نشود/مسئولان باید هماهنگ باشند مقیم/شهرکرد/معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: برای اقتدار جمهوری اسلامی ایران باید موضوع منطقه ای را در همان منطقه حل کرد و به موضوع های ملی کشانده نشود.
با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی ۱۰ پروژه عمرانی در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید مقیم/با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی، ۱۰ پروژه عمرانی در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید.
وزیر امور اقتصاد و دارایی در شهرکرد: تولید گندم در کشور از مرز ۱۱ میلیون تن گذشت/امسال ایران صادرکننده گندم است مقیم/وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: امسال با توجه به تولید ۱۱ میلیون تن گندم کشور ما صادرکننده گندم خواهد بود.
مدیرکل اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری: وزیر اقتصاد و دارایی به چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند مقیم/مدیرکل اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: وزیر اقتصاد و دارایی به چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند.
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار شد جذب سرمایه‌گذاران بخش نیروگاهی در چهارمحال و بختیاری مقیم/استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور جذب سرمایه‌گذاران بخش نیروگاهی باید اطلاع‌رسانی دقیقی از مکان‌های قابل سرمایه‌گذاری در استان انجام شود.
نماینده یونسکو در ایران اعلام کرد : پیشگامی ایران در ثبت بین المللی اکو سیستم ها مقیم/مورالی گفت: سازمان ملل و ایران طرحهای مشترک زیادی در زمینه محیط زیست دارد که محیط زیست را از خطرات احتمالی حفظ می‌کند
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به چهارمحال و بختیاری سفر کرد مقیم/شهرکرد/معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس جمهور به چهارمحال وبختیاری سفر کرد.
پربیننده ترین
پربحث ترین
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi