هیات تجاری چهارمحال وبختیاری عازم بغداد شد

مقیم/شهرکرد/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری گفت: یک هیات تجاری استان برای توسعه روابط و همکاری تجاری با تجار عراقی روانه بغداد پایتخت این کشور شد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
هیات تجاری چهارمحال وبختیاری عازم بغداد شد مقیم/شهرکرد/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری گفت: یک هیات تجاری استان برای توسعه روابط و همکاری تجاری با تجار عراقی روانه بغداد پایتخت این کشور شد.
نعمت زاده: ظرفیت تولید فولاد خام کشور به ۲۷ میلیون تن رسیده است مقیم/شهرکرد/وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز ظرفیت تولید فولاد خام در کشور به ۲۷ میلیون تن رسیده است.
معاون اول رئیس‌جمهور وارد شهرکرد شد مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور در جریان سفر یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری، وارد شهرکرد شد.
صادرات ۱۱۰ تن شیرخشک از چهار محال و بختیاری به خارج از کشور مقیم/شهرکرد/مدیرعامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه شهرکرد از صدور ۱۱۰ تن محصول شیر خشک تولیدی این استان به کشورهای عراق، افغانستان و امارات عربی در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
شریعتمداری: مشکلات منطقه‌ای ملی نشود/مسئولان باید هماهنگ باشند مقیم/شهرکرد/معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: برای اقتدار جمهوری اسلامی ایران باید موضوع منطقه ای را در همان منطقه حل کرد و به موضوع های ملی کشانده نشود.
با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی ۱۰ پروژه عمرانی در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید مقیم/با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی، ۱۰ پروژه عمرانی در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید.
وزیر امور اقتصاد و دارایی در شهرکرد: تولید گندم در کشور از مرز ۱۱ میلیون تن گذشت/امسال ایران صادرکننده گندم است مقیم/وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: امسال با توجه به تولید ۱۱ میلیون تن گندم کشور ما صادرکننده گندم خواهد بود.
مدیرکل اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری: وزیر اقتصاد و دارایی به چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند مقیم/مدیرکل اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: وزیر اقتصاد و دارایی به چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند.
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار شد جذب سرمایه‌گذاران بخش نیروگاهی در چهارمحال و بختیاری مقیم/استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور جذب سرمایه‌گذاران بخش نیروگاهی باید اطلاع‌رسانی دقیقی از مکان‌های قابل سرمایه‌گذاری در استان انجام شود.
نماینده یونسکو در ایران اعلام کرد : پیشگامی ایران در ثبت بین المللی اکو سیستم ها مقیم/مورالی گفت: سازمان ملل و ایران طرحهای مشترک زیادی در زمینه محیط زیست دارد که محیط زیست را از خطرات احتمالی حفظ می‌کند
پربیننده ترین
پربحث ترین
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi