خطا کنید پایان کار را جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه رقم خواهد زد

مقیم/امیر عبداللهیان در پیامی در واکنش به تجاوز پهپاد آمریکایی به فضای سرزمینی ایران نوشت: هشدار به ترامپ، اگر خطا کنید پایان کار را جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه رقم خواهد زد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
خطا کنید پایان کار را جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه رقم خواهد زد مقیم/امیر عبداللهیان در پیامی در واکنش به تجاوز پهپاد آمریکایی به فضای سرزمینی ایران نوشت: هشدار به ترامپ، اگر خطا کنید پایان کار را جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه رقم خواهد زد.
ایران دیپلماسی را با دیپلماسی و جنگ را با دفاع پاسخ می‌دهد مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، گفت: ملت ایران دیپلماسی را با دیپلماسی، احترام را با احترام و جنگ را با دفاع جانانه پاسخ می‌دهد.
ارز نیمایی حذف نمی‌شود/ آماده همکاری با اینستکس هستیم مقیم/رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ نیمایی ارز حذف نمی‌شود و الان قیمت آن به ارز آزاد نزدیک است، گفت: در مورد ارز ۴۲۰۰ همچنان در بانک مرکزی گشایش صادر می شود.
انعقاد آیین نامه‌ای برای ارتقای جذب توریسم سلامت مقیم/وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انعقاد آیین‌نامه‌ای برای شرکت‌های تسهیل‌گر گردشگر سلامت در راستای افزایش جذب توریسم سلامت خبر داد.
نگفتم مشتریان نفتی جاسوس هستند/ از یک نماینده مجلس شکایت کردم مقیم/وزیر نفت گفت: من نگفتم مشتری های ما جاسوس هستند بلکه گفتم کسانی به ما مراجعه می‌کنند به اسم خرید نفت به قصد اینکه اطلاعاتی از چگونگی فروش نفتمان پیدا کنند.
«پروژه مهر» برای سال تحصیلی ۹۸ اجرایی می‌شود مقیم/سرپرست وزارت و آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه پروژه مهر را برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اجرایی می‌کند.
امیرعبداللهیان: موضوع مرگ مشکوک مرسی درخور توجه است مقیم/دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل مرگ مشکوک مرسی را موضوعی متأثر کننده و درخور توجه دانست.
اعضای کمیسیون امنیت ملی از دستاوردهای جدید هسته‌ای بازدید می‌کنند مقیم/رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در راستای گزارش‌های نظارتی خود از دستاوردهای جدید هسته‌ای بازدید می‌کنند.
پروازهای حج امسال از ترمینال سلام انجام می‌شود مقیم/وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نزدیک بودن ایام حج تمتع گفت: امسال پروازهای حج از ترمینال سلام انجام می‌شود.
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: حمایت صندوق نوآوری از دریافت خدمات مالکیت فکری توسط شرکت‌های دانش‌بنیان مقیم/رویداد نوآورانه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی که دومین دوره از سلسله رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران است، روز سه‌شنبه به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری شهرداری تهران با موضوع آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد.

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi