وزیر راه و شهرسازی وارد استان البرز شد

مقیم/وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور بازدید از مجتمع صنعتی ماموت وارد البرز شد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
وزیر راه و شهرسازی وارد استان البرز شد مقیم/وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور بازدید از مجتمع صنعتی ماموت وارد البرز شد.
به صورت آزمایشگاهی انجام شد: تولید نخستین واکسن نوترکیب انگلی دامی کشور در موسسه رازی مقیم/کرج/رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی از موفقیت محققان این موسسه در تولید آزمایشگاهی واکسن ضد کنه به‌عنوان نخستین واکسن نوترکیب درزمینهٔ بیماری‌های انگلی دامی در کشور خبر داد.
وزیر ارتباطات مطرح کرد: اتصال راه‌آهن آستارا به آذربایجان و روسیه/لزوم تقویت کشتیرانی مقیم/کرج/وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال راه‌آهن آستارا به آذربایجان و روسیه تا یکماه آینده خبر داد.
وزیر ارتباطات در کرج: بخش خصوصی نباید حل همه مشکلات خود را از دولت بخواهد مقیم/وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه بخش خصوصی نباید حل همه مشکلات خود را از دولت بخواهد، گفت: دولت حمایت از بخش خصوصی را وظیفه خود می‌داند و بخش خصوصی بدون حمایت دولت موفق نمی‌شود.
البرز و جذب ۵۱۹ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در دولت تدبیر و امید مقیم/کرج/معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت که در مدت ۳ سال فعالیت دولت تدبیر و امید، ۵۱۹ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان البرز جذب شده است.
استاندار البرز: البرز معین کشور برای توسعه روابط ایران و اوکراین شد مقیم/کرج/ استاندار البرز گفت: با برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۶ با مسئولیت استان البرز و به میزبانی اوکراین گام اول توسعه روابط ایران و اوکراین برداشته شد و البرز به عنوان معین کشور در هماهنگی روابط بین دو کشور قرار گرفت.
ایران در بین ۱۰ کشور توانمند و برتر جهان در تولید واکسن مقیم/کرج/ رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بیان اینکه ایران جزء ۱۰ کشور برتر جهان در تولید واکسن است، گفت: موسسه سرم سازی رازی تنها کشور در منطقه خاورمیانه است که واکسن های انسانی، دامی و طیور تولید می کند.
کرج و کرمانشاه گزینه های میزبانی جام جهانی کشتی آزاد مقیم/استان‌های البرز و کرمانشاه درخواست‌های خود را برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد به فدراسیون کشتی ارسال کردند.
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه: توسعه حمل و نقل ریلی یکی از پنج اولویت اصلی دولت است مقیم/کرج/معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی توسعه حمل و نقل ریلی را یکی از پنج اولویت اصلی دولت اعلام کرد.
وزیر کشور: صداوسیما با وجود رسانه‌های مجازی، اثرگذاری‌اش را از دست داده است مقیم/ کرج ـ وزیر کشور با اشاره به تأثیرگذاری فضای مجای در جامعه گفت: متأسفانه با وجود رسانه‌های مجازی، صدا و سیما اثرگذاری‌اش را در جامعه از دست داده است.
پربیننده ترین
پربحث ترین
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi