تساوی پرسپولیس و سپاهان دردیدار جذاب/عادت قلعه‌نویی به برانکورسید

مقیم/تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه خود در هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل سپاهان درحالی به تساوی رسید که تا دقایق پایانی از حریف خود عقب بود اما در نهایت امتیازات این دیدار تقسیم شد.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
تساوی پرسپولیس و سپاهان دردیدار جذاب/عادت قلعه‌نویی به برانکورسید مقیم/تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه خود در هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل سپاهان درحالی به تساوی رسید که تا دقایق پایانی از حریف خود عقب بود اما در نهایت امتیازات این دیدار تقسیم شد.
سرمایه ایرانیان خارج از کشور برای کمک به تامین مالی پروژه ها مقیم/ رییس انجمن سازندگان تجهیزات نفت گفت: اینقدر نگوییم توتال رفت، به توان داخل بها بدهیم. می‌توانیم پروژه‌ای را که قرار بود توتال اجرا کند، به پنجاه پروژه کوچک تقسیم کرده و با شرکت‌های کوچک خارجی و اروپایی بپیوندیم. می‌توانیم تکنولوژی از این شرکت‌ها بخواهیم و سرمایه را هم از ایرانیان خارج از کشور تامین کنیم.
اعلام فیلم‌های «اسلام هراسی و ایران ستیزی» جشنواره «مقاومت» مقیم/عناوین فیلم‌های بخش اسلام هراسی و ایران ستیزی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «مقاومت» اعلام شد.
تاسیس پارک علم و فناوری سلامت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقیم/شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی با تأسیس پارک علم و فناوری سلامت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موافقت کرد.
معرفی هنر «فیوزخط» در شبکه پرس تی وی مقیم/ برنامه «ایران» در شبکه پرس تی وی به معرفی هنر شیشه گری «فیوزخط» می پردازد.
دریادار سیاری از پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان بازدید کرد مقیم/معاون هماهنگ کننده ارتش با حضور در پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
صالحی از آخرین دستاوردهای شرکت سوخت راکتورهای هسته ای بازدید کرد مقیم/رییس سازمان انرژی اتمی ایران با سفر به اصفهان از آخرین دستاوردهای شرکت سوخت راکتورهای هسته ای (سوره) بازدید و از نزدیک روند پروژه های جاری این شرکت را پیگیری کرد.
ارزش معاملات بورس انرژی از مرز ۵هزار میلیارد ریال گذشت مقیم/ارزش معاملات هفتگی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران با عبور از مرز ۵ هزار میلیارد ریال رکورد جدیدی را ثبت کرد.
«آفتاب نهان» با موضوع انرژی هسته ای مقیم/ خلاصه ای از مجموعه مستند «آفتاب نهان» تولید شبکه سحر برون مرزی صدا و سیما در ۲۶ قسمت با موضوع انرژی هسته ای و بومی شدن این صنعت در کشور ما به پخش شبکه هیسپان تی وی رسیده است.
ایران میزبان نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا شد مقیم/نشست آینده اعضای هیات اجرایی شورای المپیک آسیا به میزبانی ایران و در اصفهان یا جزیره کیش برگزار خواهد شد.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi