۲ هزار میلیارد ریال برای جذب نیروهای انسانی مقیم آمریکا در اختیار وزارت خارجه قرار گرفت

مقیم/ نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تامین نظر شورای نگهبان۲ هزار میلیارد ریال را برای جذب نیروهای انسانی مقیم آمریکا در اختیار وزارت خارجه قرار دادند.

مصوبه مجلس در حمایت از «ایرانیان مقیم آمریکا» مقیم/ دولت با مصوبه مجلس مکلف شد ۲۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از ایرانیان مقیم آمریکا هزینه کند.
هیچ مدیر دو تابعیتی در دولت وجود ندارد/برخی اشتباهات درباره تعاریف مربوط به اقامت و گرین کارت وجود دارد مقیم/ معاون پارلمانی رئیس جمهور، گفت: قطعا مسئله به نام مدیران دو تابعیتی در دولت وجود ندارد.
نماینده خمین: مشکلات کشور در سایه همدلی و وحدت حل می شود مقیم/ نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات کشور در سایه همدلی، اتحاد و انسجام حل می شود و تخریب هیچ مشکلی را حل نمی کند.
آمادگی ایران برای تقویت همکاری ها با ایتالیا در زمینه مرمت بناهای فرهنگی و تاریخی/تاکید بر ترویج صنعت توریسم مقیم/ رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ایتالیا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سفیر ایتالیا در تهران گفت: ترویج صنعت توریسم، برگزاری نمایشگاه های هنری و فرهنگی مشترک در ایران و ایتالیا و تقویت همکاری ها در زمینه مرمت بناهای فرهنگی و تاریخی از جمله مواردی است که طرف ایرانی آمادگی تقویت همکاری های خود با ایتالیا را دارد.
برقراری آشتی ملی، راه‌حلی مناسب برای تسهیل شرایط بازگشت نخبگان علمی و هنری به کشور در واکنش به تصمیم ترامپ مقیم/ نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به تصمیم قرون وسطایی ترامپ در منع صدور ویزا برای ایرانیان، خواستار ورود رئیس جمهور به منظور اعلام آشتی ملی شد و آن را راه‌حلی مناسب برای تسهیل شرایط بازگشت نخبگان علمی و هنری به کشور دانست.
تهدید ضدایرانی ترامپ فرصتی برای بازگشت نخبگان به کشور مقیم/ دانشجویان، اساتید و نخبگان علمی در شرایطی از فرمان ترامپ درخصوص منع ورود ایرانیان به امریکا متضرر می‌شوند که صاحبنظران اعتقاد دارند دود این تصمیم بیش از همه در چشم خود امریکایی‌ها خواهد رفت و البته فرصت مطلوبی ساخته شده است برای بازگشت نخبگان به میهن.
ترکش ترامپیسم بر بدنه بوئینگ؛ اقتصاد آمریکا اولین قربانی عدم فروش هواپیما به ایران مقیم/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به قوانین بین المللی، نقض قرارداد بوئینگ از سوی مقامات این کشور برای آن ها به ویژه شرکت بوئینگ بسیار گران تمام می شود.
مجلس از ساماندهی صرافی ها حمایت می کند/ نرخ دلار تثبیت شود مقیم/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی صرافی ها از جهت حداقل کفایت سرمایه،چه کسانی بتوانند مجوز تاسیس صرافی داشته باشند،درکدام شهر چند صرافی وجود داشته باشد و به هر صرافی چقدر دلار داده شود،صورت گیرد.
ضرورت تسریع در فرایند صدور مجوز سرمایه گذاری‎ها با تشکیل ستادتسهیل صدور مجوز مقیم/ رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای عالی اشتغال مطرح کرد: ضرورت تسریع در فرایند صدور مجوز سرمایه گذاریها با تشکیل ستادتسهیل صدور مجوز در مراکز استان‌ها تشکیل گردد.
اعمال تحریم های جدید علیه ایران نقض صریح برجام است/سر ترامپ در آینده به سنگ خواهد خورد مقیم/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه اعمال تحریم های جدید علیه ایران نقض صریح برجام است، گفت:در آینده سر ترامپ به سنگ خواهد خورد و در طول این مدت ایران باید به گونه ای عمل کند که به سیبل و هدف تندرویی های آمریکا تبدیل نشود.
پربیننده ترین
پربحث ترین
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi