کدخبر : 536897
سرویس : کشورها
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۲۳:۴۳
راهیابی «حلزون» به یک جشنواره جهانی
مقیم/فیلم کوتاه «حلزون» به کارگردانی محمد توریوریان به بخش مسابقه دومین دور جشنواره «UNKNOWN» در روسیه راه پیدا کرد.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، «حلزون» به کارگردانی محمد توریوریان که پیش از این موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره « Milestone Worldwide» آمریکا شده بود و در چهاردهیمن جشنواره شرقی ژنو سویس از سوی هیات داوران تقدیر شد، به زودی در جشنواره «UNKNOWN» به نمایش گذاشته خواهد شد.

این فیلم داستان ۳ جوان را روایت می‌کند که قصد دارند غیرقانونی توسط قاچاقچیان انسان از مرز عبور کرده و خود را به کشور ترکیه برسانند اما اعتقادات مذهبی قاچاقچی انسانی که می‌خواهد آن‌ها را از مرز رد کند باعث می شود برای آن‌ها مشکلاتی ایجاد شود.

همچنین فیلم کوتاه «حلزون» همراه با ۶۰ فیلم کوتاه دیگر در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه داستانی دومین دوره جشنواره « UNKNOWN» روسیه رقابت می کنند.

عوامل فیلم کوتاه «حلزون» عبارتند از نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: محمد توریوریان، مدیرفیلمبرداری: وریا گلزاریان، تدوین: سوران فهیم، طراحی صدا: حسین قورچیان، طراح گریم: مینا معینی، دستیار کارگردان: فریده نادری، بازیگران: آزیتا حسینی، بابک کاظمیان‌مقدم، حسین مهرپیما، افشین ملکی، اصلاح رنگ: هوتن حقشناس، ویژوال افکت: سهراب حسین‌زاده، مصطفی حبیبی، دستیاران فیلمبردار: جمیل نصیری، میدیا خدایاری، مدیرتولید: شاهو کاکی، صدابردار: محمد توریوریان، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: سمیرا حسینی.

چاپ خبر