کدخبر : 529618
سرویس : کشورها
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۳:۰۱
«چهار دهه دشمنی با مردم ایران»
مقیم/ مستند «معاهده های شکست خورده» که به پخش هیسپان تی وی رسیده، روایت گر چهار دهه دشمنی فرقه مجاهدین خلق علیه نظام و مردم ایران است. روایتی از زمان شکل گیری این سازمان، انحراف، خیانت و ایجاد رعب و انجام ترور مردم بیگناه ایران.


به گزارش مقیم، در این مستند کارگردان سعی کرده از سه چشم انداز، تاریخ خیانت و مبارزه این سازمان را به تصویر کشد. چشم انداز اول دوران انقلاب تا جنگ تحمیلی، دوران دوم سیر خیانت ها و همکاری با عراق در دوران جنگ و چشم اندازه سوم دست اندازی ها و کارشکنی های سیاسی دوران بعد از جنگ با مردم ایران است.
باران بهشتی، نویسنده و کارگردان «معاهده های شکست خورده» به دقت نشان می دهد که فرقه مجاهدین خلق برای رسیدن به قدرت چگونه تمام موازین عقلانی و اخلاقی را زیرپا می گذارند و برای دست یابی به حکومت مسیر خود را بواسطه همکاری با بدنام ترین نهادهای سیاسی جاسوسی پیگیری می کنند.
مستند «معاهده های شکست خورده» ( Failed Agreements) محصول سال 2018 واحد مستند پرس تی وی، در دو قسمت 25 دقیقه ای، یکشنبه 29 مهرماه ساعت 8:30 به وقت تهران از شبکه هیسپان تی وی پخش و در ساعات 15:30 و 21:30 همان روز بازپخش می شود.

چاپ خبر