کدخبر : 472966
سرویس : استان ها
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۴
با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور
پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در اشتهارد افتتاح شد
مقیم/پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در شهرک صنعتی اشتهارد با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور و با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اشتهارد، صبح امروز پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در شهرک صنعتی اشتهارد با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور و با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  افتتاح شد.

این کارخانه از 3 سال قبل کار خود را در شهرک صنعتی اشتهارد شروع کرده و امروز خط تولید الیاف شیشه افتتاح شد. این تولیدات در صنایع کامپوزیت و لوله‌های grp کاربرد دارد و مساحت آن 8500 متر با 50 نفر پرسنل است.

به گزارش تسنیم، حسن روحانی همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برای افتتاح چند پروژه مهم صنعتی و تولیدی استان البرز وارد این استان شد.

3 پروژه بزرگ صنعتی شامل افتتاح خط تولید فروکتوز، گلوگز و گلوتن ذرت و فاز توسعه ذخیره‌سازی و نگهداری غلات در سیلو است.

چند پروژه صنعتی و تولیدی دیگر هم همزمان با سفر رئیس جمهور به استان البرز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور به بهره‌برداری می‌رسد.

اعتبار این طرح‌ها 10 هزار و 70 میلیارد تومان اعتبار است. معاون اجرایی رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، رئیس سازمان استاندارد و جمعی دیگر از مسئولان رئیس‌جمهور را همراهی می‌کنند.

چاپ خبر