کدخبر : 471709
سرویس : استان ها
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۲:۵۲
به پاس کسب رتبه برتر در سرشماری:
معاون رئیس جمهور از استاندار قزوین تقدیر کرد
مقیم/قزوین/معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به دلیل کسب عنوان برتر در سرشماری نفوس و مسکن از استاندار و رئیس سازمان برنامه وبودجه قزوین قزوین تقدیر کرد.

به گزارش مقیم به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین در مراسمی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از فریدون همتی استاندار قزوین و ابوالفضل یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بخاطر برگزاری مطلوب سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ و کسب عنوان برتر در سطح کشور تجلیل و تقدیر شد.

در بخشی از تقدیر نامه محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خطاب به استاندار قزوین به عنوان رئیس ستاد برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ استان قزوین آمده است:اینک که سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ با همکاری و مساعی ارزنده جنابعالی با موفقیت پایان یافته است به پاس نقش موثری که در این اقدام بزرگ ملی و توسعه آفرین داشته اید از شما به شایستگی تقدیر می شود.

در این مراسم که در سالن همایش های بن المللی صدا و سیما برگزار شد همچنین از ابوالفضل یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و دبیر ستاد برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ در استان قزوین تقدیر به عمل آمد.
 
بعد از قزوین، استان های گیلان و فارس در ردیف استان های برتر کشور در برگزاری سرشماری بودند که در این مراسم از آنها تقدیر شد.

چاپ خبر