کد خبر : ۴۷۸۵۱۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین برای دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات

مقیم/ انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین با اعتقاد به ضرورت مشارکت مردم برای تعیین سرنوشت خود، از مردم شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت کرد تا با شرکت فراگیر در انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ، دوره ای جدید از اعتلای ایران عزیز و سربلند را رقم زنند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، این انجمن امروز (پنجشنبه) با صدور بیانیه ای به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران که قرار است فردا (جمعه)29 اردیبهشت برگزار شود، از مردم ایران خواست تا در انتخابات شرکت کنند.
در این بیانیه آمده است: 
«مردم، منبع قدرت ملی در نظام های مردم سالار هستند و حضور در انتخابات تجلی قدرت ملی برای تعیین سرنوشت خود می باشد. مشارکت مردم در انتخابات، نیروی مولد اقتدار است و توانایی کشور برای رفع تهدیدها و تامین امنیت را افزایش داده و ثبات و آرامش ایجاد می نماید. به همین دلیل همواره یکی از ترفندهای دشمن تلاش بر منصرف کردن مردم از حضور در انتخابات از طریق پاشیدن بذر ناامیدی و سیاه نمایی و تحقیر دستاوردهای نظام می باشد.
اینک که ایران عزیز در آستانه برگزاری دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری می باشد، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نمادی از همبستگی ملی است و اقتدار و ثبات نظام را ضمانت خواهد کرد. در واقع پیام روشن مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ، نمایش همبستگی ملی و بی اثر نمودن هر نوع تهدید، تحریم و آسیب امنیتی بوده و عزم جامعه برای دفاع از هویت اسلامی و ملی خود را نشان می دهد.
امروز نیز شرکت در انتخابات برای ملت ایران یک توفیق الهی است و حضور آگاهانه و شکوهمند مردم در انتخابات و مشارکت گسترده در این عرصه بزرگ سیاسی نماد مردم سالاری دینی است و موجب تحکیم و تقویت امنیت ملی و بین المللی ، افزایش اقتدار جهانی و روحیه خودباوری می‌شود.»

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : بیانیه انجمن اسلامی     |     فلیپین     |     بیانیه     |     انتخابات ریاست جمهوری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi