کد خبر : ۵۴۱۱۴۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸
سوله ورزشی دانشکده هنر شوشتر به بهره‌برداری رسید

مقیم/سوله ورزشی دانشکده هنر شوشتر با حضور دکتر مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

 

به گزارش مقیم به نقل از وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، در این آیین دکتر صدیقی با اشاره به اینکه هنر، رشته‌ای با نیازمندی‌های خاص است، اظهار کرد: دانشکده‌های هنر به لحاظ سابقه فرهنگی طولانی کشورمان قدر و منزلت ویژه‌ای دارند.
وی بابیان ارزشمندی‌های شهرستان شوشتر به لحاظ قدمت تاریخی و نقش آن در هشت سال دفاع مقدس، عنوان کرد: این مسئله ایجاب می‌کند به دانشکده هنر شوشتر توجه بیشتری شود.
دکتر صدیقی تصریح کرد: در نشست با مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز مقرر شد نیازمندی‌های دانشکده هنر شوشتر معرفی شود تا بتوانیم در حد توان امسال و سال آینده این نیازها را رفع کنیم.
گفتنی است سوله ورزشی دانشکده هنر شوشتر با ۱۳۰۰ مترمربع زیربنا از محل اعتبارات وزارت علوم در این دانشکده احداث و با حضور دکتر صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان، دکتر علم معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و مسئولان دانشکده هنر شوشتر افتتاح شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : صدیقی     |     فناوری     |     افتتاح     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi