کد خبر : ۵۳۷۶۵۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
خیزش یهودیان اتیوپیایی در برنامه «داخل اسرائیل»

مقیم/در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) در شبکه هیسپان تی وی به موضوع تظاهرات در سرزمین های اشغالی و درگیری و تظاهرات یهودیان اتیوپی در این اراضی اختصاص دارد.

 

به گزارش مقیم، برنامه «داخل اسرائیل» (Israel Inside)در این قسمت موضوع شورش و خیزش یهودیان اتیوپیایی را بررسی می کند که در پی در پی کشته شدن کارگر یهودی مهاجر اتیوپیایی تظاهراتی در سرزمین های اشعالی برپا شد که همچنان ادامه دارد.

جنایت اخیر صهیونیست ها علیه یک جوان اتیوپیایی، زخم های کهنه نژاد پرستی علیه سیاهپوستان مهاجر اتیوپی را تازه کرده، به طوری که اعتراضات گسترده ای را علیه رژیم آپارتاید اسرائیل به همراه داشته است.

معترضین در سراسر سرزمین اشغالی از دوشنبه دو هفته گذشته در این اعتراضات، تبعیض نژادی سازمان یافته علیه جامعه یهودیان فالاشا را به شدت محکوم کردند. برگزار کنندگان این اعتراضات اعلام کردند که این تظاهرات  ادامه خواهد داشت. «داخل اسرائیل» که به بررسی مظاهر فروپاشی رژیم صهیونیستی از درون اختصاص دارد، این هفته به بررسی جوانب این موضوع می پردازد.

«داخل اسرائیل» سه شنبه 25 مرداد ساعت 5:30 و 14:30، چهارشنبه 26 مرداد ساعت 4:30 به مدت 25 دقیقه از شبکه هیسپان تی وی پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت 10:30 و جمعه ساعت 13:30خواهد بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : داخل اسرائیل     |     هیسپان تی وی     |     یهودیان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi