کد خبر : ۵۳۷۵۶۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخ سخت و پشیمان کننده می دهیم

مقیم/دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ملت ایران را صلح طلب و بدنبال امنیت منطقه و جهان توصیف کرد و گفت: اگر دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخ سخت و پشیمان کننده می دهیم.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» در آئین بزرگداشت شهدای اقتدار و گرامیداشت ۱۵۳۰ نفر از شهدا و جانبازان و آزادگان منطقه ۹ تهران که در محل دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد با بیان اینکه روند افول قدرت آمریکا و صهیونیست‌ها شتاب گرفته است، افزود: در ۴۰ سال گذشته ایران اسلامی هر سال قوی‌تر شده است و در مقابل قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی افول کرده و آنها هر سال ضعیف‌تر شده اند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره بدنبال برقراری صلح منطقه‌ای و جهانی بوده است اما در مقابل تجاوزگری پاسخ‌های قاطعی داده ایم، ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آب‌های سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه واشنگتن بتواند اقدامی کند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا یادآور شد: ملت ایران صلح طلب بوده و بدنبال امنیت منطقه و جهان است ولی اگر دشمن به ما حمله‌ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد و همه می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت منطقه‌ای است.

سرلشکر صفوی در ادامه از مکتب مقاومت به عنوان رمز حل مشکلات کنونی کشور نام برد و خاطرنشان کرد: همانگونه که فرزندان شجاع این ملت با حماسه مقاومت ایران را به پیروزی رساندند، هم اکنون هم مکتب مقاومت و اقتصاد مقاومتی و صبر و تحمل ما در برابر مشکلات و فشارها و بحران‌های اقتصادی و عملیات روانی دشمن، ما را به پیروزی می‌رساند.

وی همچنین گفت: شهیدان از مرگ نمی‌هراسیدند و آن را سر آغاز زندگی می‌دانستند و شجاع بودند، هرگز ترسوها به جنگ نیامدند و آنهایی که از جنگ می‌ترسیدند هرگز به جبهه‌ها نیامدند. اگر شهیدان نبودن ایران نبود و اسلامی در ایران وجود نداشت و هر کسی که در ایران نفس می‌کشد و مسئولیت دارد مدیون خون شهیدان است. اگر هم اکنون ایران سرافراز قدرتمند و امن داریم به برکت خون شهیدان است.

وی افزود: راز و رمز شهادت را تنها خدا و اولیا خدا می‌دانند. شهیدان، خدا و راه عزت و حیات جاویدان را انتخاب و آنها در میدان خطر و دفاع از اسلام بزرگترین سرمایه خود یعنی جان خود را تقدیم و با خدا معامله کردند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با طرح این سوال که اگر شهیدان امروز به امر الهی زنده شوند به ما چه می‌گفتند؟، اضافه کرد: شهیدان به ما می‌گویند اگر مؤمن هستید ناراحت و محزون نشوید و آنها می‌گویند که صبر کنید، بشارت پیروزی به دست شما خواهد رسید و به وعده‌های خدا ایمان داشته باشید، شهیدان اعتقاد داشتند که خداوند به وعده‌های خود عمل می‌کند.

سرلشکر صفوی افزود: پیام شهیدان به ما آن است که ایران به برکت یک رهبر خردمند وبهفضل الهی یک قدرت آسیب ناپذیر است و در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است و انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سرلشکر صفوی     |     آمریکا     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi