کد خبر : ۵۳۷۱۷۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پزشکیان به مسکو سفر می‌کند

مقیم/نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی کشورمان در رأس هیأتی به دعوت رئیس مجلس دومای فدراسیون روسیه، عازم این کشور خواهد شد.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی کشورمان در رأس هیأتی به دعوت رئیس مجلس دومای فدراسیون روسیه به منظور شرکت در دومین همایش بین‌المللی توسعه نظام پارلمانی به مسکو عزیمت خواهد کرد.

این همایش به مدت دو روز (۱۰ و ۱۱ تیرماه) با حضور رؤسای مجالس کشورهای جهان برگزار می‌شود. در این همایش موضوعات مربوط به امنیت بین‌المللی، گفتگوی قانون گذاران برای صلح و ثبات، قانون گزاری و مبنای حقوقی آینده دیجیتال چالش‌ها و راه حل‌ها و همکاری بین پارلمان‌ها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین این همایش در پنج میزد گرد با حضور نمایندگانی از کشورمان مسائل مربوط به نقش تنظیم موازین حقوقی در مبارزه با فقر و نابرابری، جنگ‌های رسانه‌ای و چگونگی غلبه بر اخبار کذب، قانون گزاری اکولوژیکی، نقش جوانان در توسعه نظام پارلمانی و نقش پارلمان‌ها در حوزه حقوق بشر بررسی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در این سفر دیدارها و گفتگوهای دو جانبه و چند جانبه ای با رؤسای هیأت‌های شرکت کننده در همایش و برخی مقامات و مسئولان پارلمانی و دولتی فدراسیون روسیه خواهد داشت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مسعود پزشکیان     |     سفرهای خارج از کشور     |     مسکو     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi