کد خبر : ۵۳۷۱۷۳ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
جشنواره ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی ایران در هندوستان برگزار می‌شود

مقیم/جشنواره ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی ایران، ۱۰ تا ۱۵ تیرماه جاری با همکاری اداره‌كل همكاري‌های فرهنگی و امور ايرانيان خارج از كشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در هندوستان برگزار می‌شود.

 

به گزارش مقیم، از سوی اداره‌كل همكاري‌های فرهنگی و امور ايرانيان خارج از كشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، گروه هنری «سیمرغ» به سرپرستی و خوانندگی میثم قومورلو جهت شركت در جشنواره ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی ایران در هندوستان از 10 تا 15 تیرماه جاری عازم این كشور خواهند شد.

اين برنامه به منظور معرفي فرهنگ و هنر ايراني اسلامي و آشنائي ساير كشورها با موسيقي سنتي ايراني با مشارکت خانه فرهنگ ایران در دهلی‌نو، سفارت ایران در دهلی‌نو و مرکز هنری فرهنگی ایندرا گاندی و با حضور دیپلمات‌های خارجی مقیم هند، نخبگان فرهنگی هند، مراکز فرهنگی ـ هنری هند، رسانه‌ها، روزنامه‌ها و آژانس‌های مسافرتی هند، رییس مرکز هنری ملی ایندرا گاندی هند و جوشی، مدیرکل شورای روابط فرهنگی هند، رییس دانشگاه جامعه  ملی ـ اسلامی هند برگزار مي‌شود.

برنامه مذكور در سال اجتماعات مرکز هنری ملی ایندرا گاندی به مدت چهار روز اجرا می‌شود که در روز افتتاحیه گروه هنری سیمرغ به هنرنمایی می‌پردازد و سپس در روزهای دیگر، نمایشگاه هنر و صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نمایشگاه صنایع دستی     |     هندوستان     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi