کد خبر : ۵۳۷۰۹۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸
تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان

مقیم/عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ما به دنبال آن هستیم که طرح تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی را پیگیری کنیم.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر،جبار کوچکی‌نژاد  با انتقاد از نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، گفت: انتظار داشتیم قانون منع به کارگیری بازنشستگان به طور کامل و دقیق اجرایی شود اما متأسفانه بسیاری از دستگاه‌های دولتی این قانون را اجرا نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه برخی از افراد بازنشسته به انحای مختلف سعی می‌کنند که قانون را دور بزنند تا در سمت خود باقی بمانند و یا آنکه در بخش دیگری فعالیت خود را ادامه دهند، گفت: اطلاعاتی داریم مبنی بر اینکه برخی از بازنشستگان قراردادهای جدیدی را در محل خدمت خود منعقد کرده‌اند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه دستگاه‌های نظارتی باید شدت عمل بیشتری به خرج دهند و مانع هر گونه پرداختی به افراد بازنشسته شوند، تصریح کرد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کشور باید با متخلفانی که این قانون را زیر پا می‌گذارند، برخورد جدی و قاطع کنند.

کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی پیگیر اجرای دقیق قانون منع به کارگیری بازنشستگان است، خاطرنشان کرد: ما به دنبال آن هستیم که طرح تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کلیه دستگاه‌ها را کلید بزنیم و به طور دقیق بررسی کنیم که کدام یک از دستگاه‌های دولتی این قانون را اجرا کرده و کدام یک از اجرای قانون تخطی کرده‌اند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : جبار کوچی نژاد     |     ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان     |     تحقیق و تفحص     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi