کد خبر : ۵۳۶۸۹۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
در هشتمین نمایشگاه اینوتکس صورت گرفت: رونمایی از مدل ملی تعالی سازمانی تکچی

مقیم/در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (INOTEX) از مدل ملی تعالی سازمانی یکی از کارگزاران توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی رونمایی شد.

 

به گزارش مقیم به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، شرکت دانش‌بنیان «خدمات فناوری تکچی شرق» کارگزار توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، بر اساس نیاز و فرهنگ سازمان­های ایرانی، تحولات محیطی و با هدف ایجاد سازمان­های پایدار، اقدام به طراحی مدل ملی تعالی سازمانی منطبق با شرایط شرکت‌های کوچک و متوسط و شرکت­ های بزرگ تولیدی کرده ­است.

این شرکت با آسیب­ شناسی مدل­های تعالی موجود و استفاده از آخرین پیشرفت­های علمی دنیا در حوزه اندازه­گیری سازمانی و همچنین مطالعه دقیق روی نیازهای سازمانی، مدل ملی تعالی سازمانی را طراحی کرده است.

شرکت دانش ­بنیان خدمات فناوری تکچی شرق به عنوان مرکز اندازه ­گیری و عارضه ­یابی پیشرفته سازمانی در ایران و کارگزار خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در سال ۹۷ با حمایت صندوق بیش از ده شرکت دانش ­بنیان در حوزه­ های فناوری مختلف را بر اساس مدل ملی تعالی سازمانی ارزیابی کرده است.

این مدل با استقبال گسترده شرکت­ های دانش ­بنیان و شرکت­های بزرگ صنعتی کشور مواجه شده است. همچنین، برای توسعه و به­ کارگیری این مدل، یک دوره آموزشی یک‌ساله طراحی شده است و بیش از ۸۰ نفر از مدیران تعالی سازمان­های بزرگ کشور در حال گذراندن آموزش ­های لازم برای ارزیابی سازمان­ های خود بر اساس مدل تکچی هستند.

مراسم رونمایی از مدل ملی تعالی سازمانی تکچی در دومین روز از هشتمین نمایشگاه اینوتکس با حضور مرضیه شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تکچی     |     نمایشگاه اینوتکس     |     توانمندسازی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi