کد خبر : ۵۳۶۵۶۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
مروری بر عملکرد اقتصادی نخست وزیر هند در آستانه انتخابات این کشور

مقیم/برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) عملکرد اقتصادی نارندرا مودی، نخست وزیر هند طی ۵ سال گذشته را در آستانه انتخابات پارلمانی این کشور مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، این برنامه به تهیه کنندگی کاوه تقوایی، ضمن مروری بر اقتصاد کشور هند در زمان نخست وزیری مودی و وعده های اقتصادی وی از قبیل بالابردن رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال و کم کردن فساد به بررسی میزان تحقق این وعده ها می پردازد.

این برنامه به گفت و گو پیرامون عملکرد مودی در زمینه رفع یکی از مهم‌ترین مشکلات کشور هند یعنی بیکاری پرداخته و اعتراضات مردم هند نسبت به گرانی برخی از محصولات و خدمات از قبیل سوخت را مورد واکاوی قرار می دهد.

بررسی عملکرد مودی در ارتقای کیفیت زندگی مردم هند و میزان رضایت مردم از این موضوع، وضعیت کشاورزان هندی در دوران نخست وزیری مودی و مقایسه رشد اقتصادی هند با دیگر کشورهای جهان از جمله چین و آمریکا طی 5 سال اخیر از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه به شمار می رود.

«شکاف اقتصادی» با اجرای کاوه تقوایی، ساعت 01:00 بامداد جمعه 27 اردیبهشت از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 01:03 بامداد، یکشنبه ساعت 09:00 و 20:00 و دوشنبه ساعت 12:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شکاف اقتصادی     |     نخست وزیر هند     |     پرس تی وی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi