کد خبر : ۵۳۶۵۲۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نوجوان فلسطینی در اسارت/۱۳ ساله مشهور نوار غزه

مقیم/محمد تمیمی نوجوان فلسطینی در اسارت در واقع قابی ثبت شده است که تنها تصویر آن جهان را به لرزه می اندازد، این تصویر موضوع تحلیل و بررسی برنامه «عکس های تکان دهنده» روی آنتن هیسپان تی وی است.

 

 

به گزارش مقیم، برنامه «عکس های تکان دهنده»  روز پنجشنبه عکسی از محمد تمیمی نوجوان فلسطینی را پخش و بررسی خواهد که نشان می دهد این نوجوان در اسارت است.

این برنامه راجع به عکس محمد تمیمی در شرایطی است که در یکی از روزهای جمعه پس از نماز جمعه در کرانه باختری مردم غزه دست به اعتراض علیه شهرک سازی های رژیم صیونیستی می زنند و محمد تمیمی 13 ساله در حالیکه دست او شکسته است مشغول پرتاب سنگ به نظامیان اسرائیلی است که توسط یک سرباز اسرائیلی اسیر شده و مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

خانواده محمد در نوار غزه به دلیل سوابق مبارزاتی شهرت بالایی دارند و در تصویر محمد که جهانی شد خواهر او که از چهره های شاخص جبهه مقاومت است حضور دارد تا برادرش را نجات دهد.

 

مجموعه برنامه «عکس های تکان دهنده» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش الطافی ضمن بررسی تاریخچه عکاسی خبری، مهمترین عکس های خبری سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جهان را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

این برنامه کاری از واحد برنامه های شبکه پرس تی وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی به صورت زبان گردانی، روزهای پنج شنبه ساعت 1:45 به وقت تهران پخش و تکرار آن روز جمعه ساعت 10:15 و شنبه ساعت 5:15 بامداد خواهد بود.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نوجوان فلسطینی     |     عکس های تکان دهنده     |     هیسپان تی وی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi