کد خبر : ۵۳۶۵۰۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
۱۲ هزار نفر در آذربایجان‌شرقی نیازمند حامی هستند

مقیم/مدیرکل کمیته امداد امام خمینی‌(ره) آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح اکرام ایتام برای جذب حامیان یتیمان در این استان خبر داد و گفت: امسال برای ۱۲ هزار نفر از یتیمان در ماه مبارک رمضان حامی جذب خواهد شد.

 

 

به گزارش مقیم به نقل از ایکنا،محمدکلامی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان‌ آذربایجان شرقی، از اجرای طرح اکرام ایتام برای جذب حامیان یتیمان در این استان خبر داد و گفت: امسال برای ۱۲ هزار نفر از یتیمان در ماه مبارک رمضان حامی جذب خواهد شد.
وی افزود: از مردم و خیران استان می‌خواهیم با ثبت نام در این طرح حمایت از یتیمان و فرزندان نیازمند را بر عهده بگیرند.
کلامی با بیان اینکه طرح اکرام ایتام ازجمله طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است، ادامه داد: خیران می‌توانند با پرداخت حداقل ۵۰ هزار تومان به‌صورت ماهیانه، حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم تحت حمایت را به‌عنوان فرزندان معنوی خود عهده‌دار شوند.
وی اضافه کرد: طرح محسنین نیز از دیگر طرح‌های مشارکتی کمیته امداد برای حمایت از فرزندان نیازمند غیر یتیم دارای سرپرست بیمار و از کار افتاده است.
کلامی گفت: کمیته امداد در ماه مبارک رمضان با شعار «ماه بندگی ماه بخشندگی» برنامه‌های مختلفی برای ترویج فرهنگ انفاق، احسان، نیکوکاری و خدمت‌رسانی به نیازمندان اجرا می‌کند که طرح همیان مولا و مفتاح‌الجنة از جمله این موارد است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌شرقی بیان کرد: مردم نیکوکار استان برای مشارکت در طرح‌های مختلف این نهاد و کمک به نیازمندان می‌توانند کمک‌های خود را با استفاده از کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : طرح اکرام ایتام     |     مدیرکل کمیته امداد     |     ماه رمضان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi