کد خبر : ۵۳۶۴۵۹ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نگاهی به فقدان آزادی بیان در آمریکا

مقیم/برنامه این هفته «نشر خبر» Press Releas در پرس تی وی به بررسی مسایلی همچون فقدان آزادی بیان در آمریکا، پیروزی پدرو سانچز در انتخابات اسپانیا و جلوگیری ترامپ از ورود مهاجرین به آمریکا را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

 

به گزارش مقیم، این برنامه به بررسی عدم وجود آزادی بیان در آمریکا پرداخته و زندانی کردن چلسی منینگ، تحلیلگر اطلاعاتی ارتش آمریکا به دلیل افشای اطلاعات ارتش این کشور به سایت افشاگر ویکی لیکس و رد درخواست وی برای آزادی از زندان را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

این برنامه همچنین پیروزی پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا در انتخابات این کشور را مورد بحث و گفت و گو قرار داده و به واکاوی درخصوص پیروزی سوسیالیست ها در این انتخابات و برنامه های سانچز برای آینده اسپانیا می پردازد.

جلوگیری ترامپ از ورود مهاجرین به آمریکا نیز موضوع دیگر مورد بررسی در برنامه این هفته «نشر خبر» است. در این زمینه، اظهارات ترامپ مبنی بر فرستادن مهاجران به شهرهایی که همکاری محدودی با دولت در اجرای قوانین مهاجرتی دارند مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.

«نشر خبر» به تهیه کنندگی النا فکلینا و اجرای لمبیت آپیک، یکشنبه 22 اردیبهشت ساعت 18:00 به وقت تهران به مدت 10 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نشر خبر     |     پرس تی وی     |     دونالد ترامپ     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi