کد خبر : ۵۳۶۴۵۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آماده بهره گیری از سربازان متخصص در تولیدات دریایی هستیم

مقیم/رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: آماده هستیم نیروهای وظیفه‌ای که به این سازمان تخصیص داده می‌شود را با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند بکار گیریم.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، امیر دریادار رستگاری، رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع صبح امروز با سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفتگو کرد.

امیر رستگاری در این دیدار با تشریح فعالیت‌های سازمان صنایع دریایی در حوزه‌های گوناگون شناوری، گفت: در سازمان صنایع دریایی با توجه به نیازهای موجود در حوزه سرمایه انسانی برنامه‌ای اتخاذ شده است تا نیروهای وظیفه‌ای که از سوی سازمان نظام وظیفه به این سازمان تخصیص داده می‌شود با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند با ملاحظات حفاظتی مورد بهره برداری قرار گیرند.

وی افزود: در ابتدای افتتاح خط تولید تمام ایرانی موتور الکترو مغناطیس دائم در شهر اصفهان که در سال ۱۳۹۷ انجام شد از نیروهای وظیفه‌ای که در این حوزه آموزش داده شده است و یا مهارت لازم را داشتند بهره بردیم.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: با توجه به کرامت نیروی وظیفه در سازمان صنایع دریایی، برای نیروهای وظیفه سعی شده است از امکانات رفاهی اعم از خوابگاه‌های مناسب، سالن ورزشی و کارشناس مشاور در ستاد و زیر مجموعه‌های این سازمان استفاده شود.

سردار کمالی نیز در این دیدار با ابراز رضایت از بازدیدی که توسط تیم ستاد کل نیروهای مسلح انجام شد از اقدامات انجام شده توسط سازمان صنایع دریایی در حوزه نیروی‌های وظیفه تقدیر کرد.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سردار کمالی     |     امیر رستگاری     |     صنایع دریایی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi