کد خبر : ۵۳۶۴۲۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
خدمت رسانی گروهی شرکتهای پتروشیمی به مردم سیلزده استان خوزستان

مقیم/مدیر اجرایی موکب حضرت علی اکبر علیه السلام بندرماهشهر ضمن اعلام این مطلب گفت : این موکب با حمایت خانواده های کارکنان شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه و با پیشنهاد و مرکزیت سازمان منطقه ویژه از سال ۱۳۹۵ تاسیس و آغاز به کار نمود .


به گزارش مقیم ، طی چند سال گذشته تعداد خادمین موکب حضرت علی اکبر چندین برابر گشته تا جایی که کارکنان ، خانواده ها و بازنشستگان چندین شرکت پتروشیمی،ارگانهای نظامی و انتظامی،معلمان ،کسبه ،صاحبان مشاغل آزاد و کارگرانی از شهرهای مختلف کشور مانند مشهد،بابل،تهران،کرمانشاه،خرم آباد،شیراز،بوشهر و چندین شهر دیگر از استانهای کشور و خوزستان هم اکنون عضو موکب حضرت علی اکبر هستند .
 علاوه برخدمات منحصر به فرد و برجسته موکب حضرت علی اکبر در ایام اربعین و در کنار سایر مواکب شهرستان ماهشهر در مرز شلمچه ، کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه به مدت پانزده روز در سال ۹۶ نیز در کارنامه پرافتخار این موکب ثبت گردیده است .
آخرین اقدام‌ مهم موکب حضرت علی اکبر کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان با اسقرار در شهر اهواز بود .
 در پی وقوع سیل و اعلام وضعیت اضطراری در استان خوزستان ، ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه به فرماندهی مهندس شهیدی نیا مدیرعامل سازمان منطقه ویژه تشکیل جلسه داد و با پیشنهاد مهندس قنواتی ( رئیس حراست ارشد منطقه و مسئول هیئت امنای موکب حضرت علی اکبر(ع)) و با موافقت فرماندهی ستاد بحران ، مقرر شد موکب حضرت علی اکبر به نمایندگی از تمام شرکتهای پتروشیمی عضو ستاد مدیریت بحران منطقه به اهواز اعزام گردد .
 در این ماموریت علاوه بر کمکهای مردمی ، میزان قابل توجهی از کمکهای تغذیه ای شرکتهای پتروشیمی از کانال HSE سازمان منطقه ویژه بعنوان دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه به موکب تحویل گردید و جمعا بالغ بر ۲۰۰ هزار وعده و میان وعده غذایی توسط موکب حضرت علی اکبر علیه السلام بین مردم سیلزده توزیع گردید که این کمک‌رسانی همچنان نیز ادامه دارد .
 اقدامات خداپسندانه موکب در جریان کمک رسانی به سیلزدگان استان خوزستان ماحصل تلاش چندین مدیرعامل ، فرماندهان بسیج ، روسای حراست ، HSE ، روابط عمومی‌ها و سایر اعضای ستاد مدیریت بحران منطقه بود و اگر همت همگانی و همراهی تمام شرکتهای منطقه نبود قطعآ این توفیق بزرگ نیز حاصل نمی‌شد .
 از همین رو موکب مردمی حضرت علی اکبر علیه‌السلام هرگونه نسبت دادن خود به یک شرکت خاص را با جدیت مردود دانسته و افتخار همگانی بودن و اشتراک مساعی که در این چند سال بر آن اصرار داشته را همچنان برای خود محفوظ می‌داند .
جهت اطلاع از جزئیات برنامه های موکب و مشارکت در طرح‌های جهادی و برنامه‌های اربعینی آن میتوانید به آدرس زیر در تمامی پیامرسان‌های معتبر و فراگیر مراجعه نمایید  - (👇MOOKEB95_OFFICIAL)

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : موکب     |     پتروشيمي     |     منطقه ویژه     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi