کد خبر : ۵۳۶۳۴۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
ساخت ‏۱۲‬ واحد مسکونی، سهم همدلی دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز با سیل‌زدگان

مقیم/رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بر اساس تعیین سهمیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت حضور در پویش ملی بهار همدلی، مبلغ ۳۷۵ میلیون تومان به عنوان سهم مشارکت این دانشگاه جهت ساخت ۱۲ و نیم واحد مسکونی در مناطق سیل زده در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، دکتر علی بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: بر اساس تعیین سهمیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت حضور در پویش ملی بهار همدلی، مبلغ ۳۷۵ میلیون تومان به عنوان سهم مشارکت این دانشگاه در نظر گرفته شده که این مبلغ به عنوان سهم مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حمایت از ساخت ۵/‏۱۲ واحد مسکونی برای هموطنانی که در حوادث سیل اخیر، مسکن خود را از دست داده‌اند در نظر گرفته شده است که مقدمات جمع آوری این مبلغ آغاز شده است.

وی با اشاره به این موضوع که بالاترین سهم مشارکت در این پویش ملی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز تخصیص داده شده، اظهار داشت: بر اساس سهمیه بندی تعیین شده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان بالاترین میزان مورد انتظار مشارکت در نظر گرفته شده و چنین انتظاری قطعاً نشان دهنده شأن و جایگاه این مرکز عالی آموزش پزشکی در سطح کشور می‌باشد.

علی بهادر افزود: بر اساس توافقات انجام شده، به ازای هر ۳۰ میلیون تومان مبلغ اهدا شده از سوی هر دانشگاه، مبلغ ۷۰ میلیون تومان نیز از سوی دولت به آن افزوده شده و با مجموع مبلغ یکصد میلیون تومان، یک واحد مسکونی برای سیل زدگان ساخته شده و به نام دانشگاه اهدا کننده ثبت می‌گردد.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز همواره و در تمامی بزنگاه‌های لازم و هر جا که هموطنان ما احساس نیاز نموده اند، در امداد رسانی و حضور در کار خیر پیشگام بوده و هرگز مردم خود را تنها نگذاشته اند و این بار نیز شک ندارم که خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز، نقش خود را در این پویش ملی به خوبی ایفا خواهد نمود.

به گزارش مفدا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پایان از تمامی کارکنان، اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه درخواست نمود تا با حضور پر رنگ در این پویش ملی، علاوه بر انجام کار نیک، برگ زرین دیگری را در دفتر سراسر افتخار دانشگاه علوم پزشکی شیراز ثبت نمایند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دانشگاه علوم پزشکی شیراز     |     همدلی     |     سیل زدگان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi