کد خبر : ۵۳۶۲۰۲ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کمیته های انجمن اسلامی دانشجویان در اروپا متقاضی می پذیرد

مقیم/اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا برای تشکیل کمیته های تخصصی در این انجمن اقدام به جذب داوطلب کرده است.

 

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، این ثبت نام که از 5 فروردین ماه 98 در جهت پیشبرد اهداف جامعه علمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا آغاز شده است، 31 فروردین ماه جاری (20 آوریل 2019) به پایان می رسد.
داوطلبان در صورت پرسش و پیشنهاد، از طریق آدرس ایمیل Elmi@uisae.org با دبیر علمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ارتباط برقرار کنند.
کمیته های علمی این اتحادیه شامل کمیته های علوم انسانی، انرژی، زمین و فضا، دینی و مذاهب، مدیریت و اقتصاد، کشاورزی و منابع طبیعی، معماری و شهرسازی، پزشکی و فناوری زیستی، پایه و فناوری نانو و بایومتریال، الکترونیک و فناوری ارتباطات است.
تلاش در جهت ایجاد تفاهم نامه های مشترک در زمینه همکاری و تبادل دانشجو بین دانشگاه های اروپایی و داخل کشور، تعریف و انجام پروژه های علمی مشترک بین پژوهشگران داخلی و خارجی، برنامه ریزی و برگزاری سمینارهای مجازی برای اعضای اتحادیه، مشارکت در انتشار مجله های علمی - تخصصی، همکاری در برگزاری همایش سالانه علمی اتحادیه و انتخاب طرح های برتر جهت حضور در نمایشگاه فن بازار، انتخاب پژوهشگر نمونه در هر کمیته جهت دریافت جایزه باور از جمله برنامه های این کمیته ها به شمار می رود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : متقاضی     |     انجمن اسلامی دانشجویان     |     اروپا     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi