کد خبر : ۵۳۶۱۷۳ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
حمایت از مظلوم سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است

مقیم/محسن آشوری در نشست سالیانه سازمان مردم‌نهاد شورای بین‌المللی حقوق بشر گفت: حمایت از مظلوم سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.

 

به گزارش مقیم، نشست سالیانه سازمان مردم‌نهاد شورای بین‌المللی حقوق بشر با حضور محسن آشوری، وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی، رییس و اعضای این سازمان مردم‌نهاد از شهرهای مختلف هند در هتل «شاهزاده دریا» بمبئی برگزار شد.

Sunny Shah، رییس سازمان مردم‌نهاد شورای بین‌المللی حقوق بشر در این مراسم، گفت: این سازمان به دنبال دفاع و حمایت از حقوق بشر است.

وی افزود: این سازمان سالیانه مراسمی جهت تکریم و تمجید فعالان حقوق بشر در هند برگزار می‌کند تا همگان با ماهیت اصلی حمایت از حقوق بشر دفاع از مظلومان است، آشنا شوند.

آشوری، وابسته فرهنگی کشورمان در بمبئی با بیان اینکه حمایت از مظلوم سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همیشه از مظلومان و مستضعفان، حمایت و پشتیبانی کرده است.

وی تأکید کرد: خانه فرهنگ ایران در راستای وظایف خود، خواستار همکاری با سازمان‌های فعال در زمینه دفاع حقوق از بشر برای استیفای حقوق مظلومین و مستضعفین دنیا است.

در پایان این مراسم، لوح یادبود به وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ کشورمان و فعالان دفاع از حقوق بشر اهدا شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : محسن آشوری     |     رایزنی فرهنگی     |     ایران و هند     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi