کد خبر : ۵۳۶۱۱۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
نشست هیات تجاری شهرک های صنعتی ایران در عمان برگزار شد

مقیم/هیاتی متشکل از مدیران شهرک های صنعتی کشورمان در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان با نوری شاهرودی سفیر کشورمان در مسقط دیدار و درباره ظرفیت های صادراتی و توانمندی های خود گفت وگو کردند.

 

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا ، اعضای هیات ضمن معرفی خود، توانمندی ها و ظرفیت های صادراتی خود را در زمینه های مختلف به کشور عمان ارائه نمودند. 
سفیر ایران نیز ضمن استقبال و خوشامدگویی به اعضای هیات، بر حمایت و پشتیبانی سفارت از بخش خصوصی و توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران و عمان و کمک و مساعدت به شرکت های ایرانی تاکید کردند. 
در رویدادی دیگر، هیات مزبور در نمایشگاه بین المللی تخصصی معدن عمان نیز حضور یافت.
این نمایشگاه در محل مرکز نمایشگاه ها و کنفرانس های عمان با حضور سید حارب بن ثوینی آل سعید از اعضای خاندان سلطنتی عمان و با حضور جمعی از مقامات این کشور و سفرا و دیپلمات های خارجی از جمله شاهرودی افتتاح گردید. 
در این نمایشگاه 62 شرکت بزرگ معدنی و صنایع وابسته از 11 کشور جهان شامل ایران، عمان، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اتریش، روسیه، فرانسه، هند، اوکراین و امارات شرکت دارند.
در این نمایشگاه پنج غرفه به شرکت های ایرانی اختصاص دارد و این شرکت ها به معرفی آخرین محصولات صادراتی خود به بازدیدکنندگان می پردازند. 
نمایشگاه معدن عمان به مدت سه روز تا 27 فروردین 98 ادامه دارد و انتظار می رود بیش از 15 هزار بازدیدکننده داشته باشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نمایشگاه     |     عمان     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi