کد خبر : ۵۳۳۰۶۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
بازدید مدیر عامل گروه توسعه بین المللی آکسفورد از شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان

مقیم/مدیر عامل گروه توسعه بین المللی آکسفورد از شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان بازدید کرد.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، مدیر عامل گروه توسعه بین المللی آکسفورد با حضور در شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان، از امکانات و آزمایشگاه‌ها بازدید کرد.

دکتر مرتضی ضرابی، مدیر عامل شرکت فناوری بنیاخته‌های رویان در این جلسه، ضمن خیر مقدم به پروفسور میلر و هیأت همراه، تاریخچه تأسیس شرکت و دستاوردهایی که تا کنون کسب کرده را تشریح کرد.

ضرابی گفت: شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان آمادگی کامل جهت راه‌اندازی بانک خون بندناف و انتقال تکنولوژی این حوزه از فعالیت علمی را به تمام کشورهای همسایه و همچنین تمام نقاط دنیا داشته و از هرگونه پیشنهاد همکاری علمی-تحقیقاتی در حوزه خون بند ناف استقبال می‌کند.

پروفسور میلر با طرح سؤال‌هایی که نشان از تعجب او از کسب این دستاوردها داشت، با اشتیاق بیشتری روند فعالیت‌های شرکت را جویا شد.

طی این نشست، طرفین توافق کردند زمینه‌های مختلف همکاری علمی-تحقیقاتی و تبادل دانش و دستاوردها را بررسی و راهکارهای ارتباطات دوجانبه را محقق سازند. همچنین مقرر شد، طرفین ضمن آماده سازی زمینه‌های اطلاعاتی مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های مشترک، نسبت به مراحل اجرایی سازی برخی از طرح‌های مشترک نیز اقدامات لازم را اجرا و بسترهای مناسب را فراهم کنند.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان، پس از این جلسه، پروفسور میلر از بخش‌های مختلف شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان بازدیدکرد و از نزدیک با نوع کار و فعالیت بخش‌های مختلف آشنا شد.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مدیر عامل آکسفورد     |     بن یاخته های رویان     |     بازدید از     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi