کد خبر : ۵۳۲۶۰۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
تعطیلی دولت آمریکا و چالش های آن در پرس تی وی بررسی می شود

مقیم/تعطیلی بخشی از دولت فدرال آمریکا، قانونگذاران جدید و خروج نظامی آمریکا از سوریه عنوان سه موضوعی است که در برنامه این هفته «ما مردم» مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.


به گزارش مقیم، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی، تعطیلی بخشی از دولت فدرال آمریکا که حاصل تصمیم ها و سیاست های اخیر ترامپ از جمله سیاست های مهاجرتی و تصمیم وی مبنی بر ساخت دیوار مرزی با کشور مکزیک، جلوگیری از ورود مهاجران به آمریکا و اختلافات میان ترامپ با دموکرات ها بر سر تامین بودجه ساخت این دیوار را مورد بررسی قرار می دهد.
مشکل ترامپ با قانونگذاران جدید و افتادن کنترل مجلس نمایندگان آمریکا در دست دموکرات ها نیز در این برنامه مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد. اختلاف نظر قانونگذاران با ترامپ در مواردی همچون مالیات ها و پناهندگان و حضور رشیده طیب و ایلهان عمر دو چهره جدید مسلمان و منتقد سیاست های ترامپ در کنگره آمریکا از جمله محورهای مورد بحث در این زمینه به شمار می رود.
این برنامه همچنین به واکاوی علل   خروج نظامی آمریکا از سوریه پرداخته و اتهام ترامپ به کشورهای ایران، روسیه و سوریه به عنوان «دشمنان محلی داعش» را مورد بررسی قرار خواهد داد.
جرمی کازماروف، تاریخ شناس و استاد کالج تولسکا و برایان ترل کارشناس ارشد مسائل افغانستان، کارشناسان مهمان برنامه این هفته «ما مردم» هستند.
«ما مردم» شنبه 22 دی ماه ساعت 20:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه یکشنبه ساعت 23:00 ، دوشنبه ساعت 07:00 و 18:00 و سه شنبه ساعت 03:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پرس تی وی     |     تعطیلی دولت     |     آمریکا     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi