کد خبر : ۵۳۲۵۰۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
دولت با واردات مواد اولیه و ملزومات ضروری خطوط تولید موافقت کرد

مقیم/هیئت وزیران، با واردات مواد اولیه و ملزومات ضروری خطوط تولید تا سقف ۳۰۰ میلیون دلار موافقت کرد.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، هیئت وزیران، با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه شامل اجرای پروژه های پیشگیرانه و عملیات تثبیت رانش مسیر لوله آب شرب مشکین شهر در استان اردبیل، جبران خسارت و بازسازی اماکن مسکونی و تاسیسات زیربنایی خسارت دیده ناشی ‌از وقوع سیل، فرونشست زمین، برف و کولاک، توفان و زلزله در استان های آذربایجان غربی، اصفهان و خراسان رضوی و کمک بلاعوض و ارایه تسهیلات بانکی ارزان قیمت به آسیب دیدگان و نیز امحاء سموم سنواتی توسط سازمان حفظ نباتات کشور، موافقت کرد.

هیئت وزیران به منظور تسهیل در فرآیند تولید داخلی برای سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸، مصوب کرد واردات تا سقف ۳۰۰ میلیون دلار به صورت بدون انتقال ارز و صرفاً جهت تأمین مواد اولیه، قطعات و ملزومات ضروری خطوط تولید با تأیید وزارت صنعت، معدن و تجارت بلامانع است.

صدور مجوز برگزاری نمایشگاه «ایران: مهد تمدن» در اسپانیا

هیئت دولت با توجه به استقبال چشمگیر از نمایشگاه «ایران: مهد تمدن» که در کشور هلند برگزار شد، با پیشنهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر برگزاری نمایشگاه مذکور در کشور اسپانیا موافقت کرد.

اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس

هیئت وزیران همچنین ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : جلسه     |     دکتر حسن روحانی     |     دولت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi