کد خبر : ۵۳۲۳۳۱ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
نمایشگاه «سی ای اس» تازه ترین قربانی تعطیلی دولت آمریکا

مقیم/در حالیکه دو روز به آغاز برگزاری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۹، بزرگترین رویداد نمایشگاهی جهان در عرصه فناوری باقی مانده، سازمان دهندگان این نمایشگاه از پیامدهای تعطیلی دولت آمریکا بر آن خبر دادند.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، لجبازی دولت ترامپ با کنگره ای که به تازگی در اختیار اکثریت دموکرات قرار گرفته، موجب شده که قسمت های زیادی از دولت ایالات متحده تعطیل شود و لذا برخی سخنرانان کلیدی سی ای اس ۲۰۱۹ مجبور به لغو برنامه های خود شده اند.  

نمایشگاه سی ای اس همه ساله شاهد حضور حدود ۲۰۰ هزار نفر مشتاق فناوری و رهبران شرکت های بزرگ آی تی در لاس وگاس است. روز گذشته گری شاپیرو رئیس انجمن فناوری های مصرف کنندگان امریکا که مدیریت سی ای اس را بر عهده دارد با صدور بیانیه ای کوتاه هشدار داد برخی سخنرانان پیش بینی شده که برای دولت امریکا کار می کنند برنامه های خود برای حضور و سخنرانی در این نمایشگاه را لغو کرده اند.

تعداد افرادی که تا به حال مجبور به لغو سخنرانی های خود شده اند به ۱۰ نفر رسیده است. این افراد در سازمان های دولتی مانند کمیسیون فدرال تجارت، وزارت امنیت داخلی، کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا و چند نهاد دیگر کار می کنند. همچنین برنامه ای برای جایگزینی سخنرانان حذف شده و معرفی نفرات جدید وجود ندارد.

قرار است آخرین تغییرات در فهرست سخنرانان سی ای اس بر روی وب سایت این نمایشگاه منتشر شود. 

از جمله افراد مشهوری که سخنرانی آنها در سی ای اس ۲۰۱۹ لغو شده می توان به براندون بری از سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا، آجیت پای و برندن کار از کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا، روهیت چوپرا از کمیسیون فدرال تجارت امریکا و آندره هنتز از وزارت امنیت داخلی این کشور و غیره اشاره کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سی ای اس     |     نمایشگاه     |     آمریکا     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi