کد خبر : ۵۳۲۳۲۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
پخش گزارش همایش بین‌المللی «مانگای اسلامی» در رادیو و تلویزیون ژاپن

مقیم/با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در توکیو، گزارش همایش بین‌المللی «مانگای اسلامی» در رادیو و تلویزیون «ان اچ کی» ژاپن پخش شد.

 

به گزارش مقیم، چندی پیش و در راستای معرفی هر بهتر و ایجاد شناخت دقیق‌تر از مانگای اسلامی، رایزنی فرهنگی ایران در توکیو با همکاری سفارت کشورمان در ژاپن، مؤسسه مسلم مانگا و خانه پی نمای ایران، اولین همایش بین‌المللی مانگای اسلامی Manga x Muslim World 2018 را (19 آبان‌ماه) با حضور علاقه‌مندان ژاپنی، فعالان این حوزه، هنرمندان، شخصیت‌ها و فرهیختگان برگزار شد.

در همین ارتباط، علاوه بر انعکاس این رویداد در شبکه‌های مجازی و همچنین، روزنامه آساهی، رادیو و تلویزیون «ان اچ کی» نسبت به تهیه و پخش گزارشی از این برنامه اقدام و در ادامه نیز با تهیه مصاحبه‌ها و تکمیل گزارش، برنامه دیگری را از این رادیو و تلویزیون ژاپنی در تاریخ (14 آذرماه) پخش کرد.

بخش فارسی رادیو و تلویزیون «ان اچ کی» در روز یکشنبه (9 دی‌ماه) در برنامه «برگ سبز» تحت عنوان «آشنایی با زندگی مسلمانان از طریق مانگا، همایش مانگای اسلامی» با اشاره به برگزاری این برنامه از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ژاپن نسبت به پخش گزارش و مصاحبه‌های انجام شده در این زمینه اقدام کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : توکیو     |     رایزنی فرهنگی     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi