کد خبر : ۵۳۱۵۳۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
سایه استیضاح بر سر دونالد ترامپ

مقیم/احتمال استیضاح ترامپ رییس جمهور آمریکا در برنامه این هفته «ما مردم» مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.


به گزارش مقیم، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی به بررسی دو موضوع احتمال استیضاح ترامپ و وضعیت اقتصاد آمریکا می پردازد.
در این برنامه ضمن نگاهی به اقدامات ترامپ که مخالفت های زیادی را  از سوی سیاستمداران به دنبال داشته است، قوت گرفتن احتمال استیضاح وی با قدرت گرفتن دموکرات ها در کنگره آمریکا مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.
از جمله محورهایی که در این زمینه با حضور کنستانتینو روزو، مفسر سیاسی بررسی می شود، می توان به اتهامات وارده به مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ و احتمال باز شدن پای ترامپ به این پرونده، گمانه زنی ها درخصوص دستور ترامپ به کوهن برای پرداخت حق السکوت به دو زن در طی انتخابات سال 2016 و واکاوی واکنش ترامپ نسبت به اتهاماتی از قبیل آزار جنسی چند زن در آمریکا اشاره کرد.
«ما مردم» در ادامه با حضور لاورنس برایدول، کارشناس تجارت بین الملل، ضمن مروری بر نوسانات بورس آمریکا و تاثیر آن بر اقتصاد این کشور به گفت و گو پیرامون نقش سیاست های ترامپ در اعمال تعرفه های سنگین بر محصولات چینی و تاثیر آن بر اقتصاد آمریکا، تاثیر جنگ اقتصادی آمریکا و چین در برهم خوردن اقتصاد جهانی و افزایش فقر در جهان و همچنین واکنش منفعلانه جمهوری خواهان در کنگره نسبت به سیاست های اقتصادی ترامپ خواهد پرداخت.
«ما مردم» شنبه 24 آذر ساعت 20:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه یکشنبه ساعت 23:00 ، دوشنبه ساعت 07:00 و 18:00 و سه شنبه ساعت 03:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پرس تی وی     |     دونالد ترامپ     |     استیضاح     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi