کد خبر : ۵۳۱۰۱۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷
کارگاه آموزشی بیمه اتباع خارجی در بوشهر برگزار شد

مقیم/کارگاه آموزشی بیمه اتباع خارجی و ایرانیان خارج از کشور روز چهارشنبه در سالن همایش های اداره کل تامین اجتماعی بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، مدیرکل امور اتباع خارجی سازمان تامین اجتماعی در این کارگاه آموزشی گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر جزو 14 استان کشور در برخورداری از اتباع عراقی و افغان دارای حق اشتغال و تردد است نسبت به برگزاری این کارگاه در استان بوشهر اقدام شد.
احمد رضا خزایی افزود: در این کارگاه کارکنان تامین اجتماعی با مبانی مربوط به بیمه شدگان خارجی و دستور العمل های مرتبط با آنها آشنا شدند.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت این آموزش ها باید دایره گستردگی آن به سطح شبعه های تامین اجتماعی برسد تا شاهد روند مطلوبی در ارائه خدمات تامین اجتماعی به اتباع خارجی کشور باشیم.
خزاعی افزود: موضوع تکریم ارباب رجوع خارجی از جمله موارد مهم و مورد تاکید در این کارگاه آموزشی بود.
وی اظهار داشت: براساس مبانی اسلامی ایرانی و انسانی تکریم ارباب رجوع خارجی باید مدنظر و سرلوحه کار کارکنان تامین اجتماعی باشد.
خزاعی ادامه داد: امیدواریم با برگزاری چنین کارگاهی زمینه اطلاع رسانی به کارفرمایان فراهم شود که باید لیست حق بیمه اتباع خارجی زیر مجموعه خود را به سازمان تامین اجتماعی ارائه کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : احمدرضا خزاعی     |     بیمه اجتماعی     |     اتباع افغان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi