کد خبر : ۵۳۰۹۹۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷
راه‌اندازی سایت جدید رایزنی فرهنگی ايران در صربستان

مقیم/سایت جدید رایزنی فرهنگی ايران در صربستان به سه زبان فارسی، صربی و انگلیسی راه‌اندازی شد.

 

به گزارش مقیم، رایزنی فرهنگی ایران در صربستان در حال حاضر هفت سایت را اداره می‌کند كه شامل اين تارنماها مي‌شود: سایت فارسی رایزنی (آریانیک)، سایت به زبان مقدونيه‌ای برای مخاطبان کشور مقدونیه، سایت به زبان مونته‌نگرویی برای مخاطبان کشور مونته‌نگرو، سایت ایران تمدن نوین اسلامی و ایرانی به زبان صربی و نيز سایت جدید به زبان فارسی، صربی و انگلیسی، برای مخاطبان کشور صربستان. در ادامه معرفي كوتاهي از اين سايت‌ها اعلام مي‌شود:

سایت رایزنی فرهنگی به سه زبان فارسی، صربی و انگلیسی: http://www.iran.rs  

اين سایت با امکانات بسیار زیاد و طراحی جدید به سه زبان راه‌اندازی شده و شامل اخبار و رویدادهای رايزني فرهنگی ايران، رویدادهای فرهنگی صربستان و ایران، اخبار و رویدادهای حوزه زبان فارسی، معرفی انتشارات رایزنی فرهنگی، معرفی کشورهای حوزه فعالیت رایزنی فرهنگی و ایران، گزارش تصویری و ... است.

سایت اطلاع‌رسانی زبان فارسی: http://belgrade.icro.ir

این سایت بر روی سرور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي با استفاده از سایت‌ساز آریانیک راه‌اندازی شده است و در حال حاضر اخبار مربوط به رايزني فرهنگي ايران به زبان فارسی بر روی این سایت بارگزاری می‌شود.

سایت اطلاع‌رسانی به زبان مقدونیه‌ای: http://www.iran.mk

این سایت به زبان مقدونیه‌ای بوده و شامل اخبار و رویدادهای فرهنگی و معرفی فرهنگ و تاریخ ایران و فیلم‌های مختلف در خصوص معرفی ایران و ... است.

سایت اطلاع‌رسانی به زبان مونته‌نگرویی: http://www.iriran.me

این سایت به زبان مونته‌نگرویی بوده و شامل اخبار و رویدادهای فرهنگی و معرفی فرهنگ و تاریخ ایران و فیلم‌های مختلف در خصوص معرفی ایران و ... است.

سایت معرفی ایران به زبان صربی: http://www.irmne.com

این سایت به زبان صربی و شامل اطلاعات مفیدی راجع به دستاوردهای کشور ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است و همچنین بخش‌هایی به معرفی جاذبه‌های گردشگری، هنر، صنعت و ... می‌پردازد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : رایزنی فرهنگی     |     صربستان     |     سایت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi