کد خبر : ۵۳۰۸۲۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷
نمایشگاه «آیات مشترک کتب آسمانی» در فیلیپین برپا شد

مقیم/نمایشگاه «آیات مشترک کتب آسمانی» با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در مدرسه علوم دینی سن کارلوس کلیسیای کاتولیک فیلیپین برپا شد.

 

به گزارش مقیم، نمایشگاه و کارگاه خوشنویسی با موضوع «آیات مشترک کتب آسمانی» ویژه دانشجویان سال آخر دروس الهیات مدرسه علوم دینی سن کارلوس با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در محل این مدرسه، برپا شد.

محمد جعفری‌ملک، رایزن فرهنگی کشورمان در مانیل در این مراسم، در خصوص حضرت مریم (س) به عنوان بانوی پرهیزگار و تنها بانویی که در قرآن به نام او یک سوره نام‌گذاری شده است، سخن گفت.

خانم تندیس تقوی، هنرمند خوشنویس و مسئول انجمن خوشنویسان شعبه مانیل با قرائت ترجمه دعاهای قرآنی به انگلیسی، سخنرانی خود را آغاز کرد. وی گفت: هنر ديني آن است كه معارفي را كه اديان الهي و كامل‌تر از همه، دين مبين اسلام با هدف سعادت حقيقي بشر، به دنبال ترويج آن بوده‌اند، در جوامع انساني منتشر كند و در افكار بشر، ماندگار و جاودانه سازد.

بنابر اعلام این خبر، این مدرسه از مهمترین مدارس دینی کلیسای کاتولیگ فیلیپین است که در شهر مانیل مشغول آموزش علوم دینی به جوانانی است که در آینده لباس روحانیت این کلیسا را بر تن خواهند کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : محمد جعفری ملک     |     نمایشگاه و کارگاه خوشنویسی     |     رایزنی فرهنگی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi