کد خبر : ۵۳۰۶۷۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
لایحه «صندوق مکانیزه فروش» به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد

مقیم/نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی موافقت کردند.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با ۱۷۲ رأی موافق، ۱۰ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۰ نماینده حاضر در جلسه علنی با کلیات لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی موافقت کردند.

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره این لایحه اظهار داشت: با توجه به اهمیت و جایگاه این لایحه، دولت دو سال قبل این لایحه را به مجلس ارائه کرد و حدود ۹ ماه قبل این لایحه پس از بررسی، از کمیسیون اقتصادی به صحن علنی ارجاع شد.

وی ادامه داد: ایجاد پایانه فروش و صندوق مکانیزه، جلوی فرارهای مالیاتی را می‌گیرد و منجر به برقراری عدالت مالیاتی می‌شود.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بهتر است این لایحه به کمیسیون اقتصادی ارجاع شود تا پس از رفع ابهامات نمایندگان و اعمال برخی اصلاحات جدید، در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرد.

در نهایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۶۰ رأی موافق، ۳ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۹ نماینده حاضر در جلسه علنی، با ارجاع لایحه صندوق مکانیزه فروش به کمیسیون اقتصادی موافقت کردند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : صندوق مکانیزه     |     کمیسیون اقتصادی مجلس     |     جلسه علنی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi