کد خبر : ۵۳۰۶۶۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان و دانشجویان مقیم در «آیندهون» هلند

مقیم/در دیدار سفیر ایران با هموطنان مقیم و دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در شهر «آیندهون» در جنوب هلند، ضمن بررسی مشکلاتشان، خدمات کنسولی به آنها ارائه شد.

 

به گزارش مقیم، «علیرضا جهانگیری» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه به همراه تعدادی از کارکنان  سفارت  از جمله رایزنان دیپلماسی عمومی و کنسولی برای رسیدگی به امور دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه شهر «آیندهون» در جنوبی‌ترین نقطه هلند، در  این دانشگاه حضور یافت و از نزدیک در جریان نقطه نظرات و مشکلات دانشجویان و ایرانیان مقیم در این منطقه شد.
در این برنامه که در سالن متافروم دانشگاه شهر آیندهون در ۱۴۰ کیلومتری لاهه برگزار شد، جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی آخرین وضعیت روابط سیاسی و همکاری‌های علمی ایران و هلند و همچنین خدمات و تسهیلات قابل ارائه از سوی سفارت ایران برای هموطنان دانشجوی مشغول به تحصیل در هلند را تشریح کرد. 
سفیر کشورمان تاکید کرد: سفارت در برنامه‌های فوق العاده خود با حضور در دانشگاه‌ها و مراکزی محل استقرار ایرانیان، ضمن بررسی مسائل و مشکلات کنسولی آنها، خدمات مستقیم ارائه می‌کند.

وی تاکید کرد: خدمت رسانی به ایرانیان در خارج از کشور یکی از وظایف اولیه سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور است و این امر در هلند از اولویت‌های سفارت است.

 

 

در این برنامه که سه ساعت به طول انجامید علاوه بر گفت‌وگوی مستقیم سفیر و کارکنان سفارت با دانشجویان و بررسی مشکلات و نیازهای آنان، انواع خدمات کنسولی اعم از امور مربوط به شناسنامه، گذرنامه، وکالتنامه، مشمولیت، مدارک دانشگاهی و غیره به دانشجویان و ایرانیان مقیم آیندهون و شهرهای اطراف در محل ارائه شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : خدمات کنسولی     |     علیرضا جهانگیری     |     ایرانیان خارج از کشور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi