کد خبر : ۵۳۰۶۱۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
در حال محیاکردن شرایط ساخت «فوق لیسانسه‌ها» هستیم

مقیم/سروش صحت با بیان اینکه در حال فراهم‌کردن شرایط ساخت «فوق لیسانسه‌ها» هستیم، گفت: ادامه لیسانسه‌ها را با اتفاقات عجیب و غریب خواهیم ساخت.


به‌گزارش مقیم، سروش صحت که سریال لیسانسه‌اش از کانال فارسی این شبکه در حال پخش است، در گفت‌وگوی اختصاصی با این شبکه گفت: من و ایمان صفایی اکثر متن‌هایمان را در کتابخانه ملی می‌نویسیم و طبیعتاً بیشتر افرادی که آنجا می‌بینیم جوان‌اند و با دیدن جوانانی تحصیل‌کرده تصمیم گرفتیم تا به این شکل که در «لیسانسه‌ها» می‌بینید، به مشکلات و معضلات آن‌ها بپردازیم.
کارگردان مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره علت دوفصلی‌شدن این سریال توضیح داد: وقتی برای «لیسانسه‌ها» طرح نوشتیم قرار بود سریالی ۶۰ قسمتی بشود. اما ۲۳ قسمت که ضبط و پخش کردیم، قرار شد قسمت‌های دیگر به‌عنوان فصل جدید پخش شود اما برای ما فصل جدیدی به حساب نمی‌آمد؛ چون نه تعطیل شده بودیم، نه فکر جدیدی داشتیم و نه ایده‌ای. داستان ما به جایی نرسیده بود که بخواهد فصل اول به پایان برسد. این را قبول دارم که فصل اول «لیسانسه‌ها» وسط کار تمام شد.
وی افزود: برای فصل دوم با ایمان صفایی نویسنده کار صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که مردم قبول نمی‌کنند بعد ۶ ماه دوباره همان داستان را ببینند و طبیعتاً می‌گویند شما در این چند ماه چه کاری انجام دادید و با فصل اول چه فرقی کرده است. به همین خاطر یک سری ایده آمد در ذهنمان و شوخی‌های جدیدی اضافه کردیم.
صحت با بیان اینکه در فصل دوم قرار بود «لیسانسه‌ها»ی متفاوتی را نمایش بدهیم، خاطرنشان کرد: به همین خاطر در قسمت اول فصل دوم دُز خواندن، فانتزی‌ها، بوق و هر چیز دیگری را بالا گرفتیم تا به مخاطب نشان دهیم تغییرات فصل دوم لیسانسه‌ها را.
کارگردان این مجموعه طنز گفت: خیلی‌ها با دیدن «لیسانسه‌ها۲» جا خوردند. یک عده دوست داشتند و عده زیادی دوست نداشتند اما ما خیالمان راحت بود و به بازیگران می‌گفتیم که این شیب انتقاد کمتر می‌شود و بعد به یک تعادل می‌رسد و خیلی خوشحالم این اتفاق افتاد و مردم بعد از چند قسمت قبول کردند.
وی با اشاره به اینکه برای من خیلی روشن است که ادامه لیسانسه‌ها را با اتفاقات عجیب و غریب خواهیم ساخت، توضیح داد: در حال محیا کردن شرایط هستیم تا «فوق لیسانسه‌ها» را بسازیم و نشان دهیم این سه پسر لیسانسه‌، اکنون فوق لیسانس گرفته‌اند و آیا دغدغه‌هایشان کمتر شده یا بیشتر.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شبکه آی فیلم     |     سریال لیسانسه ها     |     سروش صحت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi