کد خبر : ۵۳۰۶۱۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
حضور مدیر کل اتباع تأمین اجتماعی در جلسه هم اندیشی راهکارهای افزایش بیمه اتباع خارجی در استان تهران

مقیم/ براساس رویکرد سازمان تامین اجتماعی مبتنی بر جذب بیمه شدگان جدید کارگروه هم اندیشی افزایش بیمه شده اتباع خارجی به میزبانی اداره کل شهرستانهای استان تهران و با حضور مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید.

 


به گزارش مقیم ،با عنایت به رویکرد جدید سازمان در افزایش تعداد بیمه شدگان،  کارگاه هم اندیشی افزایش بیمه شدگان اتباع خارجی به میزبانی اداره کل شهرستانهای استان تهران و با حضور دکتر خزاعی مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی و معاونین وی و آقای صالح پور مدیرکل شهرستانهای استان تهران به همراه روسا و مسئولین واحدهای بازرسی و نامنویسی اداره کل و شعب تابعه تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه صالح پور ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت:  در حال حاضر اداره کل شهرستانهای استان تهران با جذب تعدادی بالغ برسیزده هزار نفر با اختلاف فاصله کاملا محسوس در رتبه نخست کشور در بین تمامی ادارات کل بیمه ای قرار گرفته است که این مهم حاصل تلاش و زحمات کارکنان خدوم در شعب است که با کوشش وصف ناپذیر به این موفقیت رسیده اند که بی تردید موجب  اهتزاز  پرچم سازمان در خدمت به اتباع خارجی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه این سقف خواسته های ما نیست ادامه داد:   این تازه اول راهمان است و با جلسات هم اندیشی که صورت می‌دهیم راهکارهای جدید و متفاوتی را بررسی و در رأس امور خود قرار می‌دهیم تا با این روند حفظ افزایش بیمه شده را بیش از پیش بهبود دهیم.

سپس دکتر خزاعی ضمن تقدیر از اقدامات ایثارگرانه که درامور اتباع به صورت مبسوط به ضرورت توسعه بیمه اتباع خارجی و همچنین ارائه آمارهای مقایسه ای بین استانها و تعیین نیازهای جاری با هدف توسعه و گسترش بیمه اتباع پرداختند.
مدیرکل اتباع درخصوص بیمه اختیاری، مشاغل آزاد، زنان خانه دار اتباع خارجی، تقویت بازرسی از کارگاههای دارای نیروی کار خارجی به ویژه بازرسی از واحدهای سنگبری در شهرکهای صنعتی شمس آباد و همچنین شناسایی مشمولین مقاوله نامه شماره 19 سازمان بین المللی کار اشاره نمودند.
دکتر احمدرضا خزاعی به استناد بخشنامه " بازرسی ویژه از کارگاههای دارای نیروی کار خارجی" بازرسی از کارگاههای بیش از 50 نفر کارگر و همچنین پروژه های پیمانکاری از جمله؛ شهرداری ها و آب و فاضلاب را مطرح نموده و در ادامه بر حضور فعال همکاران در جشنواره ها و نمایشگاههای ویژه اتباع افغانستان و شروع فعالیت های تبلیغاتی از طریق رسانه های گروهی و مجازی تأکید نمودند.
در پایان نیز معاونین اداره کل اتباع سازمان تامین اجتماعی با ارائه مباحث تخصصی تر نکات ویژه ای را جهت آگاهی روسای شعب و مسئولین امور نامنویسی و بازرسی بیان نمودند که بهره برداری از آن می تواند کمک شایانی در حوزه بیمه اتباع خارجی و بیمه ایرانیان خارج از کشور کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : احمدرضا خزاعی     |     اتباع خارجی     |     نشست هم اندیشی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi