کد خبر : ۵۳۰۵۸۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
گسترش روابط علمی و فرهنگی ایران و تایلند

مقیم/در دیدار رایزن فرهنگی ایران در بانکوک و رییس دانشکده مدیریت دانشگاه کینگ مونکوت تایلند، زمینه‌های برقراری و گسترش روابط علمی و فرهنگی با دانشگاه‌های ایران مورد تأکید قرار گرفت.

 

به گزارش مقیم، مهدی حسنخانی، رایزن فرهنگی ایران در تایلند ضمن بازدید از دانشگاه کینگ مونکوت تایلند با سامارات، رییس دانشکده مدیریت، تحقیقات و نوآوری این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سامارات در سخنانی، با توجه به ظرفیت‌های این دانشگاه در زمینه معماری، مدیریت، صنعت و فناوری بویژه تکنولوژی‌های نوین، خواستار برقراری ارتباط و تعامل با دانشگاه‌های معتبر ایران شد.

وی دیدار و مذاکرات جهت آشنایی با پیشرفت‌های علمی و فنی ایران و بازدید از مراکز علمی آموزشی و برخی صنایع برتر در زمینه‌های مختلف را در جهت ایجاد فضای همکاری‌های سازنده دو کشور بسیار ثمربخش دانست.

رییس دانشکده مدیریت همچنین به روابط تاریخی ایران و تایلند اشاره کرد و افزود: روابط دیرینه و سازنده بیش از 300 ساله ایران و تایلند زمینه را برای شکوفایی و گسترش مشارکت و همکاری‌های علمی و فرهنگی و ارتقاء سطح دانش و رشد خدمات و مشارکت در توسعه صنایع نوین و پُرکاربرد دو کشور را فراهم آورده است

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران تایلند     |     گسترش روابط     |     رایزنی فرهنگی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi