کد خبر : ۵۳۰۵۴۳ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
معرفی کارگزار رسمی برون مرزی در کشور عمان

مقیم/هموطنان عزیز ساکن در کشور عمان در راستای گسترش پوشش بیمه ای، می توانید خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه و از مزایا و حمایت های آن برخوردار شوید.

 

به گزارش مقیم،بنابر اعلام اداره کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی، سرکار خانم نورالهدی پور عباس  به عنوان کارگزار رسمی برون مرزی سازمان تأمین اجتماعی در کشور عمان معرفی گردید. خاطر نشان می سازد: کلیه ایرانیان ساکن در محدوده این کشور می توانند جهت بیمه پردازی و یا ادامه آن و دریافت راهنمایی های لازم در خصوص موضوعات تأمین اجتماعی بصورت رایگان  با کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی تماس حاصل نمایند. در حال حاضر بنا بر آمار غیررسمی بالغ بر 4 هزار نفر از هموطنان در قالب نیروی کار، دانشجو و ... در شهرهای مختلف عمان نظیر مسقط ،صلاله ،صحارو صور حضور دارند که این جمعیت با توجه به انتقال شرکت های تجاری و نیروی کار ایرانی از دبی به عمان به علت وضع قانون مالیات بر ارزش افزوده در کشور امارات رو به افزایش می باشد

این عزیزان  بدون توجه به این که شاغل باشند یا غیر شاغل می توانند در صورت احراز شرایط سنی 18 تا 50 سال  و انتخاب یکی از دو نرخ بیمه ایرانیان خارج از کشور 14% یا 18% و در صورت تمایل استفاده از خدمات درمانی در داخل کشور با انتخاب نرخ 9% از طریق کارگزار برون مرزی سازمان در این کشور درخواست خود را ارائه داده و قرارداد بیمه ایرانیان خارج از کشور منعقد نمایند.تا از مزایای این سازمان از قبیل برقراری مستمری بازنشستگی ،بازماندگان ،از کارافتادگی و همچنین در صورت تمایل از خدمات درمانی در داخل کشور و سایر خدمات پزشکی اروتز و پروتز بهره مند گردند . 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نوالهدی پورعباس     |     سازمان تامین اجتماعی     |     ایرانیان خارج از کشور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi