کد خبر : ۵۳۰۵۴۱ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
پروانه فعالیت دومین کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی در کشور استرالیا صادر گردید

مقیم/ایرانیان عزیز ساکن در کشور استرالیا اعم از شاغل ،غیر شاغل، دانشجو و... می توانید خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه و از حمایت های آن برخوردار شوید.

 

به گزارش مقیم ،بنابر اعلام اداره کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی، آقای مهندس سید محمد سلیم آبادی  به عنوان کارگزار رسمی برون مرزی سازمان تأمین اجتماعی در کشور استرالیا معرفی گردید. خاطر نشان می سازد: کلیه ایرانیان ساکن در محدوده این کشور می توانند جهت بیمه پردازی و یا ادامه آن و دریافت راهنمایی های لازم در خصوص موضوعات تأمین اجتماعی بصورت رایگان  با کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی تماس حاصل نمایند. در حال حاضر بنا بر آمار غیررسمی بالغ بر  45 هزار نفر از هموطنان در قالب نیروی کار، دانشجو و ... در شهرهای مختلف استرالیا نظیر سیدنی ، ملبورن ،آدلاید ، بریزبن و کانبراحضور دارند که این جمعیت با توجه به موقعیت های شغلی مناسب و آب و هوای مطلوب رو به افزایش می باشد.

این عزیزان بدون توجه به این که شاغل باشند یا غیر شاغل می توانند در صورت احراز شرایط سنی 18 تا 50 سال  و انتخاب یکی از دو نرخ بیمه ایرانیان خارج از کشور 14% یا 18% و در صورت تمایل استفاده از خدمات درمانی در داخل کشور با انتخاب نرخ9% از طریق کارگزار برون مرزی سازمان در این کشور درخواست خود را ارائه داده و قرارداد بیمه ایرانیان خارج از کشور منعقد نمایند.تا از مزایای این سازمان از قبیل برقراری مستمری بازنشستگی ،بازماندگان ،از کارافتادگی و همچنین در صورت تمایل از خدمات درمانی در داخل کشور و سایر خدمات پزشکی اروتز و پروتز بهره مند گردند .

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سلیم آبادی     |     بیمه     |     ایرانیان خارج از کشور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi